Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (76) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAM - Jastrzębia Góra
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Za te pieniądze nic lepszego nie dostaniesz .. żaden "zachodni" samochód za takie grosze nie będzie ci tak bezawaryjnie służył jak maluch.. warto też wspomnieć o cenie części do malucha (o wiele tańsze niż do zagranicznych aut). Kumpel kupił za podobne pieniądze golfa I ... zrobił duży błąd ... maluch jeździ u mnie do dziś .. a jego golf chyba już na złomie jest
~fajerzysta
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
kupiłem samochód z 84r, blacha w bdb stanie, silnik idealny, srodek od eleganta, do tego dostałem cały bak wachy, oc i przeglad, kierunki od eleganta, za auto zapłaciłem 200zł + 120zł, koszt spawania koła(oberwało sie od nadkola)i załatanie 1 dziury w podłodze. kupiłem fotele lotnicz, sa duzo wygodniejsze od standardowych i da sie jezdzic.
~Joker "Maldon Driver" Kentucky
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
27-latek za takiego można dostać za mało niż się włożyło...zadbane maluchy nie nadają się na sprzedarz...jak chcesz kupić...to napewno w złym stanie...ale niektóre części się przydadzą...a najlepsze to że wszystko jest tanie...a jak nie jest tanie...to można się dogadać...:-)
~damis
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
drogi jak na swój standart ale nie traci na watrosci to jego plus za 3 tys masz fajne autko.a za 5 masz wypas z alarmem centralnym zamkiem i dobry rocznik w bardzo dobrym stanie . jak poszukasz to i lakier bedze metalik. łatwy do kupienia jak i do sprzedania.
~Klimek88
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Tu wystarczy tylko powiedzieć, że auto ma już 18 lat, jeździ bez żadnych remontów (jedyne wymiany to tłumik i zwykłe rzeczy jak szczęki hamulcowe czy pióra wycieraczek), kupiłem je od pierwszego właściciela za 100 PLN... bez komentarza ;)
~Daniel z Bielawy
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Można kupić w dobrym stanie rok np. 98 za 800zł - mojemu kumplowi się udało stargował z 1500. Ja swojego jakbym sprzedał to chciałbym 100zł, ale jako mój pojazd jest bezcenny. Ogólnie samochód można kupić jak chce się wypróbować jazdy tym bączkiem
~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
w dzisiejszych czasach mozna dostac w niezlej kondycji maluszka za male pieniadze. Schody zaczynaja sie gdy trzeba samochodzik zarejestrowac, ubezpieczyc i zrobic przeglad, ale jest to oplata raz na jakis czas takze jest niezle
~jasik5
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
2 tygodnie temu sprzedałem opisywane wyżej auto za 220 euro (ok. 900 złotych). Jestem pewny, że przez kolejne 10.000 nie będzie żadnej usterki. Tylko lać paliwo i jeździć. Za taką cenę ciężko teraz o inne auto w tak dobrym stanie.
~AdameK
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Za takie pieniądze to świetne auto. Jak się dobrze poszuka to i za darmo można se kupić. Jak coś powaznego sie zepsuje to za grosze można kupić nowe auto :P Mi sentyment nie pozwala :((( i pakuje w to auto kupe forsy :P
~maciej1980r@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Ja swojego maluszka kupiłem za 900zł , nie ma na nim śladu rdzy , silnik pracuje dobrze w środku jest miło. Tego samego dnia byłem w geancie i zauważyłem na jednym z działów rower średniej klasy za 1100zł ....
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d