Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (90) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej1980r@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Maluszek ma kilka prędkości obrotowych silnika przy których staje sie cicho /oczywiście w miarę możliwości/ jest to przy 50km/h 70km/h 85km/h , jednak prędkości większych jak 75 km/h nie polecam jeśli chodzi o maluszka , wynika to z konstrukcji silnika , oczywiście fiacik pójdzie i 110 , ale odbije się to mocno na żywotności silnika
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
wycieszenie w maluchu spełnia odwrotną rolę do zamierzonej... wszystkie obicia nie tłumią (jakże pięknego) ryku silnika, one trzeszczą niemiłosiernie jak stara szafa... najlepszym wyjściem jest je usunąć, w autku wcale nie jest głośniej, przeciwnie, znikają wszystkie trzaski, trzeszczenia, itp.
~Joker "Maldon Driver" Kentucky
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
pasta termowygłuszająca jest idealna...tylko trzeba kupić ze trzy puszki...boczne belki nad tylną półką+dach (odśrodka oczywiście)...najlepiej okleić dmuchaną folią i na nią jakąś wykładzinę...przy niskich obrotach słychać tylko cichą muzykę...z radia...a czuć wibrację silnika...
~nathaniel777
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
...No i przudal by sie piaty bieg bo przy 90 to wlasnych mysli nie slychac i glowa boli przez tydzien... jesli mowic juz o wyciszeniu to wystepuje tu wyciszenie teściowej bo gdy cos gada to zupełnie jej nie słychac
~AdameK
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Po co przy 126p ta kategoria? To nie limuzyna tylko prawdziwe auto słychac silnik i drogę i wszystko w koło. A żeby było śmieszniej to jak miałem radio to je było łychac super (a głośniczki to jakieś dwa maleństwa)
~Sajmon
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Zastanawiałem się czy nie postawić przeciętnie, ale zastanowiłem się dlaczego nie mam radia w nim i już mi się przypomniało. montaż według mnie bez sensu. Zabawa kto będzie głośniejszy on, czy magnetofon nie dla mnie.
~Bombel Wrocław
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
kiepska sprawa, moj byl wyjatkowo glosny, wymienilem tlumik na tekle i....... wcale nie jest glosniejszy:) ale przedtem zdazalo sie ze nawet harczal na mnie:) przed zima wyciszam go od srodka, wpychajac wate pomiedzy blache.
~Daniel z Bielawy
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Fajnie jest słychać odgłos dwusuwowego silnika, mój jeszcze chodzi dobrze, ale nie jedzie się komfortowo na dłuższej trasie (pow. 100km) zaczyna nawalać czacha. Jeżdze bez radia bo i tak je słabo słychać.
~Klimek88
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Kiedy jade malcem, mam wrażenie że silnik siedzi koło mnie na miejscu pasażera i chce mi coś bardzo głośno powiedzieć... Ale nie można powiedzieć, że nie ma sympatycznego głosu ;) :P

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
co do mojego maluszka powiem szczerze ze jest niezle wyciszony. Jak zamknie sie szyber z ogrzewania to jest nawet przyjemnie cicho, a poza tym lubie slyszec ten pomruk silnika
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d