Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (186)

~Graphic
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jazda nim to fajne doświadczenie i przewidziany jest dla osób które potrafią myśleć podczas jazdy bo w przypadku innych marek samochód myśli za nich (nafaszerowany jest elektornika). Jestem zadowolony z posiadania takiego auta a jeżdże nim juz 7 lat
~Grz 20
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Mogła by być trochę cichrza i za często występują wycieki oleju (Skrzynia biegów)
4,1
~FIATMAN
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Dobry samochod na dobry początek. Szczegulnie jesli ktoś cdhce cos taniego w utrzumaniu
2,5
~Andrzej
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
fiat 126p jet już przeżytkiem. Na drodze widzi się te samochody przerabiane różnymi domowymi sposobami a za ich kierownicami młodocianych kierowców którzy myślą że są sami na drodze. Ich samochód jadący z prędkościami max stanowi większe zagrożenie niż "slepy" na drodze. Takie samochody wogóle nie powiny być dopuszczane do ruchu drogowego. Przecież te samochody jadące powyżej 70km/h prawie nie mają hamulców.
1,9
~Piotrek
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Do tej pory miałem możliwości przejechania się gorszym autem niż "maluch". Jest to najbardziej awaryjny pojazd na ziemi. Naprawisz silnik zepsuje się elektryka, naprawisz elektrykę urwie się wahacz. Wymienisz wszystko to złapiesz kapcia, itd. Jednak mimo to dla początkujących kierowców to dobry samochód do nauki jazdy, poznania budowy silnika i innych części. mimo tych godzin spędzonych na naprawach darzę go sentymentem.
~wolf
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
NA auto 23 letnie niemam co narzekac, tankuje , zmieniam olej i jade.
1,7
~sugababes
taczka na 4 kołach z silniekiem kosiarki spalinowej
3,7
~HBA
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Pragnę zaznaczyć że jest to maluch którym jeżdżę tylko po działce i okolicznych drogach. Tak w ramach rekreacji. Zazwyczaj autko stoi całą zimę na podwórku i nikt go nie uruchamia. Na sezon letni ściągam go na działke i po całych 10 miesiącach nie odpalania uruchamiam, go bez żadnych problemów. Ps jestem młody i jak do tej pory nic poważnego nie udało mi się popsuć.
3,5
~demex
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
wspaniały silnik, dwa klucze (13 i 17)i wszysko naprawiasz (Silnik)

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~DM Grochów
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
przelozenia sa spoko tylko jak dla mnie za krotkie :-( (Skrzynia biegów)
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d