Lista ocen Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW 1977-1991 (186)

4,1
~maciej1980r@o2.pl
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Generalnie bardzo lubie te samochody , są wdzięczne. Fakt jest może i mało miejsca ale przecież tu chodziło o stworzenia auta o małych gabarytach. Wszelkie tunningowanie silnika czy podzespołów w tym aucie jest bez sensu , tu nie ma materiału na przerabianie , owszem może i można wycisnąć z silnika o 10 KM więcej tylko pytanie brzmi po co , przy takim wyżyłowaniu motor padnie po 10tys km.
~bam
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
ten samochod jest mistrzem w parkowaniu na zatloczonym parkingu i parkuje tam gdzie inni nie moga :) dla mnie to bardzo przydatna zaleta ktora ciezko nabyc obecnie w salonach
3,2
~AdameK
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Autko jest super. I nie potrafie być obiektywny. Są dni że bym je ze skarpy zepchnął. Ale ja tylko wsiadam to zmieniam zdanie :P Jeździ się nim super. W ruchu miejskim jest do pupy, tak samo na trasie. Ale za to wrażenia i przyjemność z jady tym autkiem jest genialna. Podsumuje to tak: tylny napęd, silnik z tyłu, nadwozie coupe ja tam poza mocą silnika i rozmiarem różnycy od porsche nie widze. Trza tylko o śnieznazim się modlić i można fajnie...
3,1
~RomanZLasuPosiadaczCzerwonegoMonstrum
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jaki by nie był zmotoryzował polske, zjeździł z nami całą europe, pozwolił w miare komfortowo podróżować (w stosunku do komunikacji miejskiej), pozwolił rozwinąć sie niejednemu kierowcy rajdowemu (począwszy od Kuliga, przez Hołka, Kuzaja i wielu innych...), dostarczył nielada radochy w czasie jazdy, zabawy nim, napraw... stał sie cząstką nas samych;) pewien jestem że wszyscy szczęśliwi posiadacze małkersów zgozą sie ze mną że jest to małe i...
2,9
~StefanII
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Ogólnie za słaby jak na takiego bączka.Trzeba nieźle przydusić pedał gazu by wyprzedzić cokolwiek poza rowerzystą. (Silnik)
3,4
~Bombel Wrocław
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
za takei pieniadze nie ma co wybrzydzac, nie ma tanszego w zakupie i ekspolatacji auta, teraz ich nie szanujemy, gdy zostanie mniej, wtedy zaczniemy, w holandii jest np fan klub ( 100 kaszlaczkow) i jakos nikt ich nie "popycha" na swiatlach, mimo ze jada prawym pasem i daja z siebie wszystko biedaczyska.ja swojego kocham i nigdy nie oddam:) jak ktos chce kupic to niech napisze -1000pln wroclaw (hooop@op.pl)
2,9
~nathaniel777
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
jaki maluch jest to wszyscy wiedzą. a jedyna przyjemnosc z jazdy to tylko dla takich wariatow jak ja- po sniegu i lodzie ;)
3,5
~Marcin M.C.
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
z caloksztaltu samochodu jestem zadowolony. nie mam nic do zarzucenia
2,8
~SUCHAR
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
Ogólnie sympatyczne autko z duszą, ale dla posiadacza garażu, a dobrze by było zeby i smykałki do pobrudzenia rąk. Naprawy są łatwe i tanie jak ktoś ma na nie miejsce i odrobinę czasu to spoko Mnie do sprzedazy zmusiły przedewszystkim nieoczekiwane awarie w najmniej odpowiednich momentach. Chociaz dbałem o autko to niedało się ich przewidziec i uniknąć. Taki urok tego pojazdu.

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~ironman
Hatchback 3d 0.6 22KM 16kW
auto w cale nei jest zle jesli sie o nie dba, najniższa cena jaka moze byc, jeesli sie trafi na dobry egzemplarz, jest sie przygotowanym na dogladanie autka to jest super, zwłaszcza że zużycie paliwa jest nawet dzisiaj małe, dynamika ocyzwiscie zero, ale mozna fajnei kolka porobić :) jak sie autko rozbije to nie żal
Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d