Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW 2007-2010 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Mało pali. Na trasie zimą 4,0 ON; latem spokojnie poniżej czwórki. Prędkość 90-100 km/godz. W mieście bardzo niewiele więcej. Różnica w spalaniu głównie jest widoczna czy silnik osiągnął temperaturę pracy, czy nie. W korkach nie stoję, więc nie wiem jak to wtedy się przedstawia. Wymianę oleju w silniku robi się wg wskazań z czujnika zużycia oleju (można wyjeździć 2 lata bez wymiany). To jest patent jak z silników BMW. Co do ceny przeglądów -...
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Usterki, wady, ciągłe niespodzianki, wynikające z jakości tego auta skutecznie świdrują portfel. Jeśli ktoś chce kupić auto do nauki mechaniki, bardzo polecam, ciągle będzie miał zajęcie. Jednak to dość drogie hobby. Od momentu zakupu tego auta włożyłem w naprawy już kwotę równoważną jego 50% wartości.
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Zużycie paliwa rewelacyjnie niskie. Ceny przeglądów przeciętne, niestety skasować serwis oleju potrafi tylko autoryzowany serwis. Nieskasowanie serwisu oleju powoduje przejście w tryb awaryjny.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Spalanie powiedziałbym że jest żadne . Ceny części niskie i szeroko dostępne . Bez problemu do zdobycia nawet jakieś rzadsze drobiazgi.
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Samochód ma naprawdę znikome spalanie : 120 km/h - 4,5 90 km/h - 4,1 Miasto - +/- 5,0
~Marek
Narazie bez jakiś zastrzeżeń