Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW 2007-2010 (8) - Skrzynia biegów

~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Skrzynia biegów trochę ogranicza moim zdaniem Diesla 1.3 . Szkoda że ma tylko 5 Biegów ( rnie rozumiem podejścia Fiata gdyż do silnika 1.4 można było dobrać 6 biegów ) . Podoba mi się lokalizacja lewarka do zmiany biegów oraz jego delikatny opór . Dzieki temu że gałka jest blisko kierownicy nie rozprasza nas to podczas jazdy .
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Skrzynia biegów jest nieintuicyjna, właściwie trudno się nauczyć, jak się nią posługiwać. Raz biegi wchodzą gładko, raz się blokują. Czasem wcale nie chce wskoczyć pierwszy bieg. Szczególnie irytujące jest to przy ruszaniu ze świateł, gdy wszyscy pozostali uczestnicy ruchu muszą cierpliwie czekać aż Fiat się zdecyduje współpracować!
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Każde auto ma jeden \"szalony\" bieg - to wiedzą niektórzy kierowcy o co chodzi. W tym aucie rewelka to czwórka. Przyspieszenie do wyprzedzania TIR-ów. Lewarek zmiany biegów wysoko i blisko kierownicy - tak \"po nowoczesnemu\", ale nie przeszkadza. Piękna gałka zmiany biegów. Biegi wchodzą bez zarzutu.
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Do skrzyni biegów mam mieszane uczucia , bardzo fajnie zmienia biegi , każdy bieg wrzucamy z wyczuwalnym siłą i czujemy jaki mamy bieg , to co ja lubię , duży skok lewarka i jego idealna pozycja . Niestety na autostradzie przy 120 km/h mamy 3000 obr/min i to trochę dużo :(
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
bez zastrzeżeń. Biegi wchodzą idealnie, i są dobrze dobrane.
~edek
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Wygodnie umieszczony drazek zmiany biegow i do tego precyzyjana:)
~EdekZfabryki
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Bez uwag. Działa, przyjemnie polożony drązek zmiany biegów.
~Marek
Bez zastrzeżeń