Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW 2007-2010 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Niestety nie mogę zgodzić się z innymi recenzentami nt. ogrzewania. Niestety jest to auto raczej zimne. To jest cecha wszystkich nowoczesnych turbodiesli. Wolno się nagrzewają. Teraz zimą przy temperaturach minusowych w aucie jest zdecydowanie ciepło dopiero po przejechaniu około 30-40 km. Benzyna jest pod tym względem o niebo lepsza. Ale coś za coś. Jak dużo pali to i dużo grzeje.
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Ogrzewanie w porządku, szkoda, że latem. Klimatyzacja już po gruntownym remoncie. Chłodnica klimatyzacji musiała być też wymieniona. Mimo naprawy jej skuteczność pozostawia wiele do życzenia. No ale to tylko błyskotka/wabik dla kobiet. Nie ma co się spodziewać jakości gdziekolwiek.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Małe nadwozie wszędzie jest zaletą . Klima dopóki jest nabita :D spisuje się świetnie ! Bardzo wydajne jest także ogrzewanie , na plus wiele wylotów powietrza nie to co np. w Up'ie! Bez zastrzeżeń !
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Samochód mały więc szybko się chłodzi/nagrzewa . Rzeczą którą muszę pochwalić to specialny nawiew na boczne przednie szyby ( miałem wiele samochodów i nigdzie tego nie spotkałem ) , świetne !
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Klimatyzacja zdecydowanie niewydajna (w wersji USA jest powiększona sprężarka), ogrzewanie tragicznie słabe. Silnik diesla strasznie wolno się rozgrzewa, za wolno, jak na jazdę miejską.
~EdekZfabryki
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Za zimno zeby sprawdzic klime, ale ogrzewanie zdecydowanie działa :)
~Marek
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Klima i ogrzewanie chodzi idealnie
Fiat 500 II Hatchback 3d