Lista ocen Fiat 500 II Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW 2007-2010 (5) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Pięćsetka nie ma martwych . Mam około 1,85 i bez problemu dotykam tylnej szyby . To chyba wystarczająco mówi o widoczności . Dodatkowo siedzimy bardzo wysoko jak na miejskie auto , ponadto mamy gigantyczne lusterka ( prawie jak w tirze ) widać wszystko . Tak naprawdę można używać jednego lewego lusterka bo dzieki krótkim nadwoziu i wielkiemu lusterku tam wszystko widać !
~Konduktor
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność nie jest najgorsza ale nie należy też do najlepszych. Obła sylwetka auta działa myląco podczas parkowania, trudno wyczuć w lusterku linię prostą podczas równania auta do krawędzi. Z przodu szybko opadająca pokrywa silnika nie daje nam możliwości widzenia jak daleko jesteśmy od przeszkody.
~robkrasz@o2.pl
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność bardzo dobra. Nie wiem, czym kierowali się inni recenzenci? Może nie jeździli autami ze złą widocznością. Siedzi się wysoko (to lubią kobiety), OGROMNE \"czaderskie\" lusterka na drzwiach, słupki dość blisko kierowcy i nie przeszkadzają. Co trzeba więcej?
~Maksymilian
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Widoczność jest świetna , wysoka pozycja za kierownicą więc widzimy koniec maski , obracamy się do tyłu i widzimy wszędzie szyby , idealnie ! Wyższe osoby +185 cm bez problemu dosięgną reką z fotela kierowcy to tylnej szyby !
~mieszkaniec
Hatchback 3d 1.3 TD 75KM 55kW
Z uwagi na gabaryty, widoczność świetna. Zwłaszcza do przodu.
Fiat 500 II Hatchback 3d