Lista ocen Fiat 500L (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szpiki
Hatchback 5d Seria 5 1.4 16V 95KM 70kW
Nad głową i na wysokości ramion - wybitnie. Miejsca na nogi: dobrze, od strony pasażera przeciętnie. Sporo schowków i półeczek. Tylna kanapa umożliwia montaż fotelików RWF bez przesuwania foteli do przodu (a nawet z małym zapasem miejsca), co w innych autach o podobnej długości jest niemożliwe do uzyskania. Fotele przednie mają słabe podparcie boczne, ale dobrą długość siedziska, przez co długi trasy (700-1000km w jeden dzień) pokonuje się...
~zaki
Living 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Niby obszerne wnętrze, ale ... wąsko z przodu ? Czy to auto nie jest tak szerokie na jakie wygląda ? Zwróćcie na to uwagę przy testach ... Kierowca pasażer ... W tyłu bez problemu przy odsuniętych fotelach do tyłu, a po położeniu oparcia kanapy po prostu rewelacyjnie. Brakuje podłokietnika kanapy tylniej - jest w wyższych opcjach, ale jakieś takie barachło - kawałek deseczki obitej pianką i materiałem ......
~John
Hatchback 5d Seria 4 1.4 95KM 70kW
Chyba największy atut tego auta. Mam 178 cm wzrostu gdy ustawie fotel pod siebie to za mna może wygodnie usiąść osoba nawet o wzroście 190cm+ - wygodnie! Z tyłu usiądą 2 dorosłe osoby, które będą podróżowały bardzo wygodnie - 3 osoby też ale w mniej komfortowych warunkach. Przestrzeń nad głową imponująca. W tej klasie miejskich minivanów przestrzeń bezkonkurencyjna.
~bouvierek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Wysoko oceniam, bo to małe auto. Z takiej karoserii wyciągnąć tyle miejsca, komfortu, wygody, przewidzieć potrzeby tylnego rzędu siedzeń (schowki, otwierane półeczki, regulacja oparcia), tylko pogratulować. Z przodu na boki miejsca tyle co w autach o dwie klasy wyższych. Jak już pisałem za krótkie siedziska za to dobrze regulowane, także na wysokość.
~kony68
Trekking Seria 1 1.4 16V 95KM 70kW
Wzór dla wielu aut tego segmentu, a wiele większych aut ma mniej miejsca, zwłaszcza z tyłu. Idealny do podróży z dzieckiem, kiedy trzeba ubierać dziecko w złych warunkach atmosferycznych - wtedy dopiero można docenić przestronność auta.
~Fiatoholic
Hatchback 5d Seria 1 1.3 Multijet 16V II 85KM 63kW
Brak zastrzeżeń. Mam prawie 2m wysokości i bez problemu jechałem na tylnej kanapie, bez obijania się o podsufitkę itp. Gdyby z tyłu siadła jeszcze 3 dorosła osoba to mogło by być trochę ciasno, więc na tylnej kanapie albo 3 dzieci albo 2 dorosłych.
~Przemysław Gola
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
To zadziwiające, że samochód tylko kilka centymetrów dłuższy od Fiata Punto jest tak obszerny w środku. Każdy, kto pójdzie do salonu i wsiądzie, będzie w szoku. Poczucie przestrzeni jest potęgowane przez duże szyby.
~Jacek
Hatchback 5d seria 6 1.4 16V 95KM 70kW
Mam 180 cm i nie mam problemów z przestrzenią. Ktoś, kto będzie miał dłuższe nogi może (ale nie musi) mieć jakiś dyskomfort. Za to z tyłu pasażerowie mają mega dużo miejsca. Coś wspaniałego.
~dominik1989
Trekking Seria 1 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Rewelacja! Jest to nieliczne auto, w którym mając maksymalnie odsunięty i obniżony fotel mogę śmiało usiąść za sobą na tylnej kanapie i dosyć komfortowo spędzić podróż. Mocne 5 gwiazdek!
~Rafał
Living 1.6 MultiJet II 105KM 77kW
B. dużo miejsca z przodu jak i z tyłu( co było dla mnie dużym zaskoczeniem) na nogi pzsażerów . Z zewnątrz nie wygląda na tak duży samochód jki jest w rzeczywistości.