Lista ocen Fiat Albea II (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Szukałem auta z dobra oferta kredytową. Chciałem nabyć KIA Picanto ale był za mały i złe warunki kredytu (liczyłem na małą ratę przez pierwsze 2 lata), potem myślałem o Dacia ale było podobnie i zresztą żona stwierdziała że NIE! Potem wpadłem do Fiata. Po 2 tygodniach korespondencji elektronicznej znaleźli dla mnie oferte kredytową ( pierwsze 2 lata bez odsetek). Byłem w niebie. Szkoda, że nie dali jednak dodatkowo radia. No ale co tam,...
~bogdan
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
chyba trzeba dac najwyższą ocenę, bo za 35 tys. (tyle zapłaciłem) mam auto z klimą, olbrzymim bagażnikiem, nie najwolniejsze, dośc dobrze wyciszone, bardzo wygodne na długich trasach (a robiłem nim trzykrotnie trasy po 1500 km) - prowadzi się bez zmęczenia; wygodne fotele. minus - duża wrażliwość na boczny wiatr, trzeba uważać przy szybkości powyżej 130 km/h. ale ogólnie - jestem bardzo zadowolony; oby tak było dalej! wart tych pieniędzy na...
~Adam
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
12000 za auto z 2006 roku z klimą, abs, elektrycznymi szybami, duzym bagażnikiem, komputerem, niskim spalaniem i częściami na przyzwoitym poziomie to najlepsza oferta na rynku, do tego można załozyć gaz i cieszyć się z kosztu ok 15 zł na setkę, dziwię się że auto nie odniosło sukcesu jak np w Turcji , widać nasi rodacy wolą sąsiednią motoryzację za grube tysiące ,a co przez to idzie nie jest tak źle w kraju skoro ich stać.
~Wojciech N.
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Może być, choć zawsze, co zaznaczyłem wyżej ma się apetyt by mniej zapłacić zyskując więcej i lepiej. Potwierdzeniem bardzo kiepskiej formy obsługi i podobnego nastawienia na przychylność klienta do FIATA niech będzie to, iż do dziś mimo upływu czasu nie doczekałem się chlapaczy błotnych, które to miano zamontować w moim pojeździe przed pierwszym wyjazdem z salonu.
~Mariusz
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Za tą cenę rewelacja. Opócz tego standardowe wyposażenie jest najbogatsze ze znanych mi konkurentów (wspomaganie, centralny, komputer pokładowy i duperele za, które trzeba dopłacać u innych) ABS oczywiście w standarcie. Chevrolet Aveo, Dacia Logan i inne z tej klasy mogą się schować.
~Michał
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Za cene 31000 nie powinno sie oczekiwać luksusowych materiałów ani wyposażenia taka właśnie jest albea. twarde plastiki ale można sie do tego przyzwyczaić. Fajnie że zastosowano jasna tapicerke ozywia ona wnetrze. Ma jednak wade trzeba uważać zeby jej nie zabrudzić.
~Autor: bryan Adres: bryan0@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
za takie pieniądze w stosunku do jakości to niemal ZłOTY ŚRODEK i moim zdaniem Albea bezapelacyjnie wygrywa z Loganem (z wyjątkiem zawieszenia), Thalią , a nawet z Oplem Astrą II z silnikiem 8-zaworowym - PRZEPLACENIE!!!
~Adam
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
za nowego dałem 30 tyś zł, auto z roku 2006 z silnikiem który jest montowany chyba w większości aktualnie produkowanych modelach fiata i z przebiegiem 17-30 tyś km zapłacisz ok 17-20 tyś zł,
~koVaal
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Za tą cenę można mieć albo kiepsko wyposażoną i tandetnie wykończoną Dacię Logan, kiepsko wyposażoną i ciasną Renault Thalię, ciasną Pandę z małym bagażnikiem, lub nieźle wyposażoną i przestronną Albeę. :)
Dziennik kosztów dla Fiat Albea II
~Wojtek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Za tą cenę (36 tys PLN) na rynku nie było nowego auta z silnikiem 1,4 ok 80 KM, bagażnikiem 515 l, z taką ilością miejsca w środku, z miłym (niezbyt plastikowym) wnętrzem.