Lista ocen Fiat Albea II (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Mam złe doświadczenia z przednimi słupkami. Z racji moich rozmiarów mam maksymalnie podniesiony fotel i do tego dośc mocno, odsuniety do tyłu. W tym położeniu fotela NIE WIDZĘ nic co jest pod kontem 45 stopni do kierowcy. Zarówno w lewo jak i w prawo. Czyli np. dziś NIE WIDZIAŁEM zbliżającego się do zakrętu samochodu, on jechał z prawej a ja chciałem zjechać w podporządkowaną w lewo. W osatniej chwili chamowałem, chociaż nie miałe dżej...
~Wojciech N.
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Może mogłaby być lepsza, szczególnie do tyłu. Znam jednak pojazdy z gorszą widocznością z wyższej półki, klasy. Osobiście nie mam kłopotów z jazdą do przodu jak i do tyłu, wszak poruszałem się i niekiedy poruszam się nadal różnymi pojazdami. Wiem, że są pojazdy lepsze i gorsze a ten zalicz się do przeciętnych po tym względem. Wiem też i niestety, co "kierowcy" potrafią...
~trynit trynit@wp.eu
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
widoczność jazdy do tyłu jest tragiczna, jak ktoś mam problemy z jazą "na lusterka" to trochę będzie musiał się pouczyć. No i przednie słupki mi przeszkadzają, bo tak jak ktoś już napisał patrząd do przodu pod kątem 45 stopni w lewo lub w prawo to trzeba pomagać sobie wychylaniem się bo można w coś lub w kogoś wjechać.
~fix
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Widoczność do przodu nie najlepsza. Przy wyjeździe na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej lepiej dla pewności się wychylić. To tyłu też nie najlepiej ale w innych znanych mi markach jest gorzej. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i wyczucia samochodu. Teraz mi to wcale nie przeszkadza.
~Jarek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
bardzo dobra a cofanie mimio braku widocznosci kufra i braku czujników mozna przetrenować , popróbowałem i nie mam problemów z parkowaniem tyłem i póki co o nic nie zachaczyłem, fajnie się siedzi w tym autku jak podjedzie z tyłu coś niskiego to widać w lusterku wstecznym tylko końcówke szyby i dach
~koVaal
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Widoczność do przodu i na boki dobra, niestety do tyłu jest więcej niż kiepska. Z tego, co wiem, w opcjach brak jest czujników parkowania, co przy tak kiepskiej widoczności jest sporym błędem. Jednak w takim przypadku brak środkowego tylnego zagłówka jest raczej plusem niż minusem.
~adam
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
zebu stwierdzic ze z niej jest slaba widocznosc to chba trzeba miec 100 cm wzrostu lub polozone siedzienie ja widzie praktycznie przud maski,z tylu moze mniej widac ale to jest sedam o dosc wysokim zawieszeniu i duzym bagazniku a nie cupe
~Ona zuchania@neostrada.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Bardzo dobra, nie mam kłopotów z parkowaniem czy cofaniem, duży kufer samochodu po prostu mam w pamięci. Zauważyłam,że niektórzy kierowcy mocno narzekają na widoczność: duży bagażnik, słupki itp. Przecież samochód to nie szklarnia, poza tym są lusterka?!
~Wojtek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Dość wysokie usytuowanie fotel;i daje doskonałą widoczność wokół. Uwaga jedynie na dość szerokie słupki szyby przedniej (jak we wszystkich wspłczesnych autach): można przeoczyć rowerzystę lub pieszego.
~fluda
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Przednie słupki sa trochę za szerokie. Za to widoczność do tyły jest przyzwoita, nie wiem dlaczego inni tak narzekają. Chyba nie jeździli innymi, dużo gorszymi pod tym wzgledem samochodami.