Lista ocen Fiat Albea II (69)

~trynit trynit@wp.eu
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
poprzednio posiadałem BRAVA 1.6 16V gdzie było 103KM, więc czuję różnicę w mocy. Ale na dojzdy do pracy i rodzinny wyjazdy w zupełności wystarczy. Jak na tą klasę pojazdu nawet nieźle go wyciszyli. (Silnik)
~Autor: bryan Adres: bryan0@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Dla kierowców ceniących bezpieczną jazdę, bez skłonności pirata drogowego i bez niepotrzebnego PRZEPLACANIA to przysłowiowo nic dodać nic ująć oraz należy przede wszystkim pamiętać, że minęły już czasy kiedy FIAT miał opinię samochodów delikatnych...
~RyszardFiat
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Kupiłem zmęczony egzemplarz do poprawek lakierniczych, potrzebowałem taniego auta do dużego jeżdżenia. Strzał w dziesiątkę! Pierwszy fiat oprócz maluchów i duże zaskoczenie. Jest to produkt turecki więc może stąd wynika bezawaryjność i praktyczność samochodu. W dwa miesiące 20 000 i wszystko śmiga, rozrząd z wymianą 500 zł. a kupiłem droższy, na aucie był 7 letni i mimo to wyglądał bardzo dobrze. Tanie auto z niesamowicie tanimi częściami,...
4,1
~Michał
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Jak za tę cenę to dobry samochód. albea nie udaję że jest super samochodem po prostu służy do wygodnego jezdzenia i jak koś szuka takiego właśnie samochodu to polecam.Spieszcie się bo słyszałem że mają wycofać go z oferty fiata w polsce
~Jarek
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
myslę że biorąć wyposażenie (wersja Dynamic ) do ceny - rocznik 2006 z salonu az upistem to autko lepsze od Daci Logan czy Chevroleta Aveo (przy moich parametrach i założeniach auta rodzinnego z bagażnikiem 515 litrów!
~koVaal
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Samochód jest przestronny, bagażnik, nie licząc Dacii Logan MCV, największy w klasie, spora ładowność, dobre wyposażenie jak na swoją klasę i cenę... wykończenie i materiały niezbyt dobre, ale nie można mieć wszystkiego, zwłaszcza za taką cenę. Trochę denerwują niskie podłokietniki, kiepska widoczność do tyłu, bardzo brzydka czcionka zegarów i ogólnie niezbyt piękny wygląd karoserii, ale zalety auta rekompensują wszystkie minusy. Polecam. :)
~binkowski@poczta.ats.pl
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Auto warte swojej ceny. Wygodne , pojemne, stosunkowo dynamiczne i oszczędne w spalaniu. Wydaje mi się , żei wyglad tez jest niezły. Mogłyby być miekie plastkik... ale sa takie jakie sa. zastanawiałem sie nad AVEO ale o 6000 droższe. Doradzano mi ewentualnie Loganem lub Thalie ale nie podobają mi się i mam złe wrażenia jeśli chodzi jakośc . Oczywisie to kwestia gustu. Odezwe sie za kilka tysiecy i zobaczymy jak będzie dalej.
~fluda
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Fajny samochód bez zbędnych bajerów, co codziennej normalnej eksploatacji, o bardzo przywoitych parametrach użytkowych, niezawodny i ekonomiczny. Idealny dla rozsądnego kierowcy wożącego rodzinę do teściowej (nie za często) i za miasto, oraz codziennie dojeżdżającego do pracy. Na wyjazdy wakacyjne też się sprawdzi jak ulał (wiem z autopsji). Nie boi się wertepów i leśnych dróg. Polecam dla wędkarzy i grzybiarzy.
~Mariusz
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Świetny lifting. Duża poprawa w porównaniu do porzedniej wersji głównie za sprawą silnika 1,4 77KM. Ciszej, dynamiczniej i ekonomiczniej. W środku świetna deska i konsola. Widoczność jest najsłabszą stroną tego auta ale tylko dla osób nienormalnie dużych.
Dziennik kosztów dla Fiat Albea II
~heniek100
Sedan 1.4 i 8V 77KM 57kW
Samochód jest przestronny, ma olbrzymi bagażnik, dobrze się prowadzi. Jak na podstawową wersję za 28500zł jest dobrze wyposażony, ABS z EBD, CZ, wspomaganie kierownicy, regulacja pionowa kierownicy, brakuje mi tylko el. szyb, no ale za takie pieniądze to i tak nie jest źle.