Lista ocen Fiat Brava (370) - Ergonomia

Na liście zabraknie 866 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Dużo lepiej niż w większości samochodów. Wszystko dobrze zrobione, pod ręką. Nie trzeba pamiętać o światłach - włączam je kiedy trzeba i wyłączam po zimie. Obsługa wszystkich włączników i urządzeń bardzo wygodna.
~woofer
Hatchback 5d 1.9 JTD 105KM 77kW
Niewielka ilość przełączników, wszystkie w zasięgu wzroku i ręki. Dobrze widoczne wskaźniki (minus - brak regulacji podświetlenia). Fotel regulowany w pionie i poziomie (minus- przy zamkniętych drzwiach dzwignia trudno-dostępna)
~foxavier@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Zresztą, o czym tu gadać? W tej wersji to co może nie być w zasięgu ręki? Radio i włącznik dmuchawy? Tu niema komputerów pokładowych ani nawigacji satelitarnej, tak więc nikt na pewno się nie pogubi.
~joanna
Hatchback 5d 1.9 TD 75KM 55kW
deska rozdzielcza ok, dostęp i widoczność przyciśków do regulacji barzdo poprawna /na w Fabii fatalna/; schowek mogłby być nieco lepiej zaaranżowany, może nieco głębszy, a może nie trzeba tyle tam pchać........
~Tomek_LDZ
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Design samochodu jak dla mnie jest rewelacyjny. Linia tego auta jest ponadczasowa. Wnętrze wiadomo pozostawia wiele do życzenia, ale nie to dla mnie było najważniejsze przy wyborze samochodu.
~polak
Hatchback 5d 1.4 12V 80KM 59kW
Nie mam nic do zarzucenia chyba że brak ele. szyb w moim aucie, bo kiedy muszę otworzyć prawą szybę to korbka jest dalekoo... ( mam 180 cm wz.),ale to jest zaletą auta (PRZESTRONNOŚĆ).
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
bardzo intuicyjne rozmieszczenie wszystkich przełączników, kierownica regulowana, fotele w wystarczającym zakresie. 4 dorosłe osoby (z bagażem na parę dni) mogą podróżować dosyć komfortowo
~kisia63@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Na tamte lata to był szok. Piękne klasycznie włoskie auto (wizażystą był podobno niemiec!?) Przez te lata wygląd auta nie zestarzał się. Teraz nawet włosi nie robią tak ładnych aut. Wyjątek to oczywiści Focus.
~Junior
Hatchback 5d 1.6 16V 103KM 76kW
Duży plus, ponieważ stylistyka i rozmieszczenie wszystkich przełączników jest bardzo dobre. Regulacja fotela kierowcy nawet góra i dół, ponadto moja wersja posiada regulacjię lędźwiową.
Dziennik kosztów dla Fiat Brava
8,1
~bazant52@op.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 80 82KM 60kW
Wszystko jest na swoim miejscu.Przydałby sie jednak podłokietnik i regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach(jest w 1).Porażka jest natomiast jakość radia.Zaspokoi gusta tylko mało wybrednych kierowców.