Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

White :), 12 lat temu
Silnik 1.2 16V 80KM 59kW
Rok produkcji 1999
Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jest Przepiękna :)Dobra lecz w niektórych miejscach trochę miękka blacha :)
Karoseria : Małe dziurki w progach nic po za tym :)
Układ hamulcowy : Szybko wycierające się częsci zamienne :)
Zawieszenie : Treba wymieniac masowo wszystko co wyglada nie najlepiej :)
Pomimo nielicznych wad auto jest bardzo tanie i bardzo dynamiczne jak na ten silnik myślę ze ciężko bd mi zastąpić go czymś innym równie wspaniałym :)
Przy 150 tys. założyłem gaz sekwencyjny niskie spalanie silnik dynamiczny i szybki jak na ten 12 16v. Polecam :)
Troszkę dwójka nie tak ale to tylko spowodowane tym że trzeba olej wymienić bo nie był wymieniany już od 11 lat :)
Wszystko Dobrze wiadomo że cześć się zużywają :)
Widoczność jazdy do przodu jest idealna ale gorzej z cofaniem kilka krotnie już zahaczyłem o jakaś przeszkodę czy co gorsza o jakieś auto ale myślę ze przy odrobinie skupienia da rade cofnąć idealnie :)
Dość fajnie grzeje ero wilgotności :)
Wnętrze samochodu jest wręcz doskonale dla młodego kierowcy :) dużo miejsca dla kierowcy i pasażera dobre car audio i bravo jest idealnym samochodem sportowo-komfortowym na jakieś fajne kobietki :)
Jestem pod wrażeniem wyciszenia tego samochodu nie wiem czy oryginalnie czy tez ktoś przede mną to zrobił ale montując profesjonalnie car audio natknęliśmy się na mate wygłuszająca o gr. okolu 15 mm co daje efekt Poniewież mając to samo car audio we fiacie CC było słychać o wiele bardziej muzykę na zewnątrz samochodu niż teraz :)
Mam zamontowany gaz sekwencyjny robię okolu 2200 km. miesięcznie wydalę na to 2500 PLN zwróciło mi się to po nie całym roku pali mi 8 l. max po miejscu gazu na trasie nawet poniżej 7 :) silnik nie traci na mocy i sprawuje się znakomicie :)
Idealna :)
tutaj bravo nie ma sie czym chwalic przez okres dwóch lat : Klamka prawa/lewa, Żarówki nagminnie, wycieraczka tył/przód, Pękająca szyba Przód:)
Przegniła kołyska, Pękający alternator, Drogie części

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 16V 80KM 59kW [l/100km]