Oceny Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001

Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001

~Majkel
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Pomimo irytujących usterek uważam Bravo I za naprawdę fajne auto. Jeśli ktoś szuka taniego hatchbacka z dobrym wyposażeniem i świetnym silnikiem, to zdecydowanie jest to auto dla niego. Dodatkowy gdy ktoś lubi przy aucie podłubać... Cóż, wtedy jest to auto idealne, bo koszta napraw sprowadzają się jedynie do kosztów części (jest tak prosty w obsłudze, psują się rzeczy, które można samemu zrobić). Kupić ponownie nie kupię (zmieniły mi się...
~Seweryn
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Szybki Mało pali Bardzo dobrze sie prowadzi Stylistyka moim zdaniem bardzo ładna po mimo lat Tak jak pisałem wcześniej silnik jak na 1.2 jest rewelacyjny.Gdy kupowałem go i dowiedziałem sie że taki mały silnik jest w nim to pomyślałem że samochód ktory waży lekko ponad tone to musi być strsznie mułowaty jeżdziłem Nissanem Primera 1.8 z 2004 roku i naprawde do 100km/h nie ma szans o wiele lepiej sie zbiera Bravo od Primery problem zaczyna...
3,8
~kamyk
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Moja opnia może być zbyt pobłażliwa z racji tego, że był to mój pierwszy samochód, do tego auto bardzo mi się podobało. Decydującym się na kupno tego samochodu polecam jednak wybrac wersje z silnikiem przynajmniej 1.6 + LPG (koszty paliwa obecnie koszmarne a benzyny fiata lubią wypić) lub diesla jtd. 1.4 radzę omijać, jest to wręcz legendarnie awaryjny silnik, choć napewno są ludzie, którzy na niego nie narzekają. Ja mimo wszystko dobrze...
4,1
~masa6891
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Stylistycznie bardzo ładne, jazda to przyjemność, utrzymanie nie wymaga zaciągania kredytów, a drobne naprawy można z powodzeniem wykonać samemu. Niestety odpadający lakier z całej karoserii psuje cały wizerunek tego prześlicznego samochodu (jednak to tylko wadliwe partie).
~pezet69
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Ogólnie autko oceniam na plus. Dobrze że nie sugerowałem eis opiniami na NIE że to Fiat. Ciężko było by coś znaleźć w tej cenie z takim samym wyposażeniem jak u mnie (klima, alu \'15, poduszki powietrzne, elektryczne szyby, mały pojemnościowo i zrywny silnik itp.) Bravo wg. mnie to autko dla jednej lub dwóch osób. Bardzo ładny ponadczasowy wygląd, myślę ze zadbany wizualnie dalej przyciąga wzrok na ulicach.
3,6
~kawaone
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Nie jest źle, choć mogło być sporo lepiej. Największe zalety to w miarę dynamiczny silnik (jak na tą pojemność), niezłe prowadzenie, całkiem sporo miejsca w środku i ponadczasowy design. Wady- awaryjność, niestety:)

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zelon
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
ogolnie nie bylo zle, przejezdzilem tym autem 3 lata robiac blisko 100tys km, troche sie zepsulo ale koszty napraw nie byly na szczescie wysokie. dosc przyjemne tanie auto, ze spora iloscia miejsca z przodu.
~emre
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
samochód naprawdę extra, super do miasta, na większe wycieczki z 4 osobami trochę mniej się nadaje bo mały bagażnik, no i silnik trochę za słaby ;) gdyby nie moje problemy z wolnymi obrotami to dałbym 5 :)
~m
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Plusy: Samochód ładny, dobrze się prowadzi, nowoczesny jak na 99 rok, nie zawiódł nigdy na całej lini, ekonomiczny silnik (1,2) ze słabszą dynamiką, niewygórowana cena, dużo części na szrotach i zamienników, mały spadek wartości. Minusy: Mnóstwo drobnych usterek (strasznie irytuje), słabe trzymanie foteli, bardzo mały bagażnik i niezbyt wygodna tylna kanapa, przez co samochód dwu, góra trzy osobowy.
4,1
~PrzeMaS
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jestem Bardzo Zadowolony, jeżdżę pół roku i na razie chodzi znakomicie. Niema zawrotnych osiągów, ale mi jak najbardziej wystarcza. Silnik cichy i elastyczny, świetny wygląd, znakomite hamulce, dobre wyposażenie wnętrza. POLECAM !!!