Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

VanDamme, 14 lat temu
Rok produkcji 1996
Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Prowadzenie tego auta nalezy do ogromnych przyjemnosci;)
Przeniesienie napędu : co prawda rzadkie problemy z wrzuceniem 1,ale jednak sa.
Układ elektryczny : czasem lubi sie cos podziać ze swiatlami;)
Zawieszenie : twarde zawieszenie
chociaz czasami narzekam na moja bravke to i tak kupilbym ja jeszcze raz.wspaniala sylwetka i przyjemnosc z prowadzenia
Na niskich obrotach mułowaty,lecz wraz z wyższymi obrotami b.ładnie przyśpiesza;)
Jeśli chodzi o skrzynie to mialem znią raz problem.. i czasami niezbyt dobrze wchodzi 1 i wsteczny,bynajmniej w moim.
Autko fajnie sie prowadzi i dobrze trzyma sie drogi.
Jedyną przeze mnie zauważoną \'\'wadą\'\' jest słaba widoczność przy wchodzeniu w ostre zakręty kiedy słupki ograniczają widoczność.Trzeba wtedy patrzec przez boczna szybe lub wychylic sie do srodka i obserwowac przez przednia.
Autko świetnie spisuje sie w zime,szybko nagrzewajac wnetrze auta.W lato tez nie jest zle,uchylamy szybe i powietrze ladnie krazy po samochodzie
Przestrzeń jest znakomita,zwłaszcza z tylu przy wypadach z dziewczyna;)
jeśli chodzi o wyciszenie to przy wysokich obrotach zaczyna byc slychac co dodaje sportowego odglosu że tak powiem(mi akurat nie przeszkadza).
polecam wrzucenie gazu to znacznie obniza koszty spalania,i nie martwimy sie ze za chwile wskaznik paliwa drastycznie nam spadnie.poza tym autko b.ladnie pali na ghazie.
polecam wszystkim zainteresowanym kupieniem fiata bravo zeby szukali zadbanych i dobrze utrzymanych modeli,bo inaczej czekaja ich przez pierwsze pol roku male naprawy.(u mnie robilem tylko skrzynie ale kupujac wiedzialem co biore) a poza tym bardzo tanie czesci ktore dostaniemy w kazdym szanujacym sie sklepie z czesciami
czesto cos sie zdarza w sensie ze np.zarowka w schowku nie zaswieci,badz wskazowka na liczniku sie nie podnosi.. ale to drobiazgi ktore mozna bez problemu zlikwidowac samemu
Co do niezawodnosci to nie wyrobilem sobie jeszcze do konca o nim zdania.bylem raz w dluzszej trasie i nawalila skrzynia.ale auto mam pol roku wiec na polskich drogach dopiero sie dociera i jak to przy zakupie \'nowego\' samochodu przez pierwszy rok trzeba w auto troche wlozyc i je \'wyczuc\'

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

9,2