Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

KAMIL, 19 lat temu
Rok produkcji 1996
Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Mam go od nowego a nie lubie być zawali drogą jest świetny po mieście i na bliższe wycieczki dla młodych IDEALNY .Dla szpanerów lipa.Jeżdziłem nim po Europie i nie narzekałem .
Wymienilem tylko łańcuszek rozrządu i świece myśle ze to nie jest wiele i wiele nie kosztowało .Standardowo filtry co 15 tyś dla świętego spokoju.Piąty bieg jest nie wiele szybszy od czwartego ale gdzie w Polsce jezdzić 170km/h można by wypaść z drogi na tych dziurach.
Ideał to to nie jest ale cena auta nie jest wysoka więc na czymś musiano zaoszczędzić.
Całkiem ok to nie jest limuzyna tylko małe autko.Troche go czuć jak sie jedzie przez koleiny a u nas ich nie brak ; ) .
Odjąłem punkt za szerokie słupki z tyłu ale słowa złego nie powiem.
Chwale i to BARDZO.
Nic siE nie psuje mankamentem jest to że żadko ale jednak może coś wpaść np: piasek do wnętrza jednak nie działo się to często
Jeżdżę tylko z kobietą mamy po 180 cm i nie narzekamy .Warto zwrócić uwagę na szerokość wnętrza zadziwia jak na tą klasę pojazdów.Za to lubię go najbardziej.
Do 130 km/h ok potem już jest głośniej nie tyle silnik co wiatr daje się we znaki.Szumią drzwi ale jezdziłem głośniejszymi autkami tej klasy.
Apetyt ma jak sie pedał wciska spory ale jeśli się jezdzi a nie goni z czasem miło zaskakuje jak na swój wiek i technologie.Przeglądy olewałem bo serwisy fiata są najgorsze na świecie wiem bo serwisuje lancie to jest parodia mechaniki samochodowej.Prywatny mechanik mówi że sprzedanie takiego wozika jest porażką właściciela .Napraw to prawie nie pamiętam więc nie mam co pisać.Minusik jak trzeba się zrywać na rondach bo se troche spala ale da się to znieść przy wersji 12v.
Jakość za taką cenę jest super .Porównywałęm roczniki Niemieckie i Japońskie chyba se kpiny robią .Mój fiat to idealny wybór dla mieszczuchów .Na długie trasy kupuje się inne samochody .
Albo to cud albo auta sprzedawane na rynek NIEMIECKI są bez awaryjne ja nie będe narzekać bo nic mi się nie stało NIGDY.Częśći zamienników są do przyjęcia dla oszczędnych użytkowników .
JAKIE USTERKI !!!!!!!!!!!!!!!
Fiat Bravo I