Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

Antek, 17 lat temu
Rok produkcji 1997
Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO SAMOCHODU kupiłem teraz bmw serii 5 jeżdze nim juz 1,5 roku ( nie liczac obsług ) dołożyłem do niego 30 pln na łaczniki stabilizatorów a róznica w jeździe jest ogromna.
To był mój pierwszy samochód i mam nadzieje ze juz wiecej nie kupie samochodu tej marki.Psuje sie niemiłosiernie.Bałem sie nim gdziekolwiek dalej jechac bo tak czesto sie psuł. 120.000 km. i takie cyrki
skrzynia w porzadku oczywiscie jesli pamieta sie o wymianie oleju
zawieszenie bardzo słabe - moze te nasze drogi
widoczność dość dobra wyłaczając tylna szybe
ok.
w porzadku.
jak na takie małe autko bardzo duzo miejsca , na tylnych siedzeniach wiecej miejsca niz w lanosie
jak na taki mały silnik i tak głośno
Ekonomiczność - tragedia kupiłem samochód za 10.000 pln z instalacja lpg w ciagu roku zrobiłem nim 15 tys.km i dołozyłem jakieś 2500 na naprawy Nadmieniam ze kupiłem go od 1 własciciela z ks.serwisową.Jak na taki mały silnik i tak bardzo duzo pali.
Samochód jest w miare tani,lecz naprawy-dość czeste naprawy dosyć bolesne.
zaskakuje bardzo dużo drobiazgów uniemożliwiajacych jazde
hamulce-cylinderki,łożyska na tylnych wahaczach,wahacze przód,zgnite przewody hamulcowe,naprawa rozrusznika,elektryczne szyby ( zwarcie )zacierajacy sie wałek(przysłuchajcie sie swoim),uszczelniacze pod skrzynia biegów,piasta+ łozyska,linka sprzęgła,sprzęgło,zacinająca sie tylna wycieraczka,szwankujący komputer( centralka sterująca wtryskiem) i oczywiście dziura wielkości buta rozm 42 w tylnum błotniku ( pozostałość po zimie)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

11,1