Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

dancerz, 14 lat temu
Rok produkcji 1998
Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
7,500 kupiony pod niemiecką granicę teraz już jestem 100% pewny bity z boku i przodu chciałbym wiedzieć jak wyglądał przed zrobieniem ale jak to mówią pierwsze koty za płoty przy zakupie licznik pewnie też kręcony.ale przejeździł ze mną pół Polski po różnych drogach czasami głównie leśnych i ostatniej kategorii odśnieżania i ciężko mi się będzie z nim rozstać szczerze polecam jako dobra alternatywę dla niemieckich aut za 10000 można znaleźć ładny (bo samochód jest naprawdę ładny) bogato wyposażony z rewelacyjny silnikiem JTD ale trzeba się mimo to uzbroić w cierpliwość w przypadku drobnych usterek coś za coś
Faktycznie jak na 1,4l i 80 km to nie czuję się tej mocy ale do spokojnej jazdy wystarczy.
haczy 1 czasem 2 ze wstecznym też różnie
nie mam problemu z parkowaniem faktycznie do tyłu trochę słabo widać ale idzie się przyzwyczaić
jedyny problem z parującymi szybami z tyłu
dużo miejsca z tyłu jak i z przodu bez problemu pakowaliśmy się w czwórkę na tygodniowe wyjazdy
powyzej 120 to już motor wyje a że samochód już nie młody to różne inne dźwięki towarzyszą w trakcie jazdy :)
ciężko czasem znaleźć coś przyjemnego za niewielkie pieniądze Fiaty jako jedne z nielicznych dają tę możliwosć zwłaszcza tym co nie pachną pieniędzmi
same drobiazgi rzadko kiedy wydałem więcej niż 100 zł - przełącznik świateł - zamontowałem przekaźnik automatycznego załączania krótkich. brak postojówek - podobny przekaźnik
zrobiłem 40 tyś i poza tymi światłami nigdy mnie nie zawiódł

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 80KM 59kW [l/100km]