Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

Andy-psg-gdansk, 12 lat temu
Rok produkcji 1998
Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : ranay autko ma 13 lat a nigdzie nie ma rdzy.. nie bede tego auta porownywal do niemieckich złomów bo to nie ma sensu.. auta niemieckie gnic potrafia z tamtego okresu a u mni nic wszysko zdrowe
Silnik : Skomentuj tę usterkę...
Zawieszenie : Skomentuj tę usterkę...
ogólnie mimo tych usterek bravcie da sie pokochac...trzeba o niego tylko dbr=ac dbac i tylko dbac a odwdzieczy sie
Silnik he dosyc dobry zyskuje moc dopiero na wyzszych obrotach,,, w necie pisza ze te silniki 1,4 12v sa wadliwe. Ja powiem od siebie tak ze ci ludzie sa w bledzie w moim bravo owszem wymienilem caly rozrząd za 1450zl,,,ale stalo sie tak przez moja glupotę gdyż nie wymienilem w porę oleju :(.Sa to delikatne jednostki i jak sie dba o nie to beda wam jezdzily.. do tej pory bez problemów, mialem nauczke teraz pilnuje wszystkiego
Skrzynia biegów też delikatna,czasami jak wrzuci sie bieg wsteczny to potrafi zagrzytć.
Tu muszę napisac ze bravo prowadzi sie bardzo dobrze jak na fiata jestem zaskoczony,, dalbym piątke ale za zbyt slabe zawieszenie troche dam 4.Po roku czasu jazdy po polsce (dodam ze zrobilem nim okolo 15 tysiecy kilometrów)cale przednie zawieszenie musiałem wymienic tz:amortyzatory,wachacze,koncowki drązków,reasumując koszt był niewielki bo za amorki dałem 150 za wachacze dałem 260 za koncowki 60zl czyli razem 470 zł plus moja robocizna, dla porównania kolega w bmw za przednie zawieszenie zapłacil ponad tysiąc
wszystko widze doskonale. drazni mnie jedno ze przy niskich temperaturach albo w deszczu paruja szyby niemiłosiernie.. nie wiem co to jest ale podejzewam nagrzewnice.
wszystko na swoim miejscu ,tylko cały czas mam wrazenie jakby cos mialo sie zepsuc ale nie wiem co,,, :P w sumie to delikatne autka
tak jak wyzej parujace szyby i nie wiem co z tym zrobic...
tutaj jak na małe autko super duzo miejsca jest choc fotele za sląbe sa mi sie srubki mocujace ciagle odkrecaja... :(
da sie słuchac radia :P
tu powiem tak dramat dramat i jeszcze raz dramat.. kto to projektował powinien puknac sie w dekiel zeby silnik 1.4 palil w miescie 11 litrów masakra,gdyby nie lpg to bym go sprzedal szybko a tak to ujdzie 4stówki na paliwo co miesiac
cena w stosunku do jakosci opłaca sie bo za te pieniadze na rynku nie ma nic... tak jak pisze trzeba dbac o autko i wymieniac na bierzaco wszystko
A wiec..urwana klamka od strony kierowcy..pekniety wajcha od skrzyni biegów,dalej niedziala tylna wycieraczka która zdjołem..i to wszystko narazie
powazne usterki to mialem z wałkiem rozrzadu ale gdybym w pore to wymienil olej to bym w tym miejcu napisałem ze jest dobrze

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 80KM 59kW [l/100km]

8,7