Oceny Fiat Bravo I 2.0 HGT 20V 147KM 108kW 1995-1998

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 2.0 HGT 20V 147KM 108kW 1995-1998

3,4
~Petey
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Ogólnie jak to Włoch. Nie do końca idealny. Wersja 147KM ale pogrzeba na ostrych wałkach i po remontach i wymianie tłoków więc zhamowane 169KM. Chetnie Zrobiłbym swapa na 20VT:). Mała butla bo w bagazniku miejsca dużo nie ma - w sam raz na zakupy lub podróż w 2 osoby na chorwację. Butla w miejscu dojazdówki - 24L żeby nie wystawała ponad płytę bagażnika. Wnętrze ok mogłyby byc czarne plastiki ale nie sa jakies tragiczne skoro wytrzymały 18 lat...
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Auto doskonałe, ładne, szybkie, mocne i nie drogie lecz uważajcie co kupujecie bo to auto sportowe, jeżeli było w rękach jakiegoś maniaka co mu szkoda grosza, żeby coś wymienić woli coś przykombinować.. Auto dla człowieka z duszą, który czuje co jego samochód potrzebuje, nie dla kata.
~HGT-7
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
świetne autko , nie ma konkurencji w swojej klasie, hondy czy mazdy to stają sie takie malutkie we wstecznym lusterku. za niewielkie pieniadze moźna mieć mała i bardzo piękna rakiete, po co kupowac drogie oszczeden auto jak za te pare zaoszczedzonych tysiecy można fajnie pojezdzić albo lpg założyć, a miny inych kierowców gdy mija sie ich przy 180 BEZCENNE !!!
~Badek, marioth@o2.pl
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Za te pieniądze, auto jest świetne. Wszyscy boją się fiatów ja nie wiem dlaczego. Auto kupiłem trochę zaniedbane, robiłem je głównie sam i jestem bardzo zadowolony. Nie jeden pewniaczek został zaskoczony możliwościami fiata - \"grata\" :)
~Paweł P. veroni@wp.pl
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
2.0 20V V5 HGT to SUPER AUTKO dla ´´rozsądnego´´ czlowieka. HaGieTka przyspiesza jak szalona, stad polecam tylko tym "madrzejszym" kierowcom :)) Latwo stracic kontrole nad pojazdem przy predkosciach powyzej 220km/h, a musze przyznac, że takie osiągi nie sa dla niego problemem.
~polakand@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Świetne autko, z silnikiem 2.0 HGT to mała rakiet, troszke twarde zawieszenie jak na polskie drogi ale to w końcu wersja sportowa. Troszkę pali, co przy osiagach "8s do setki" nożna wybaczyć. Brak poważniejszych usterek.

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Auto z charakterem, mające swoje odpały aczkolwiek jednak bardzo fajnie bijące na głowe inne autka tego typu z danych lat
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Fajne auto, nie psuje się póki co super dżwięk silnika
~GandzialfZielony
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
naprawde świetne wloskie autko :) za ta cene nie kupicie nic lepszego... no chyba ze fiata coupe :)
4,1
~przemoemo1
Hatchback 3d 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Autko mimo upływu lat jest atrakcyjne. Projekt naszkicowany przez Chrisa Bangle\'a jest topowy nawet na dzisiejsze czasy i sylwetka dalej może budzić zadowolenie