Ocena kierowcy - Fiat Bravo I

danielHGT, 10 lat temu
Silnik 2.0 HGT 20V 147KM 108kW
Rok produkcji 1997
Fiat Bravo I 2.0 HGT 20V 147KM 108kW 1995-1998 - Oceń swoje auto
Silnik : Naprawde daje rade ten silniczek, i wbrew przekonaniu nie jest wcale taki awaryjny
Auto z charakterem, mające swoje odpały aczkolwiek jednak bardzo fajnie bijące na głowe inne autka tego typu z danych lat
Silnik wbrew obecnemu w pl zdaniu nie stwarza problemów jeżeli się o niego odpowiednio dba, olej co 10 max, rozrząd na robiony na czas i wszystko jest oke, ma dobrą moc i przy masie autka naprawde daje rade znakomicie
Skrzynia ładnie leciutko działa nie hałasuj, mogła by być 5teczka troszke dłuższa albo 6:) ale jest pięć i łądnie się na nich rozpędza, przy jezdzie na autostradzie 160km/h już na wysokich obrotkach autko leci
Autko prowadzi się znakomicie, jest sztywne, z łatwością przechodzi ciasne zakręty, dodam że posiadam wersje ze sport packiem.
Widoczność bardzo dobra, mi nic nie przeszkadza
Materiały jak na obecny u mnie przebieg bardzo dobre jedynie co się podziało to lekko przytarta kierownica.
Autko grzeje znakomicie jak i chłodzi w lecie
Ja w swoim aucie siedze tylko za kierownicą, mając niespełna 2m mam miejsca wystarczająco
Hmmm wyciszenie, zapytam się a kto chce mieć r5 pod maską i go nie słyszeć:P
Jak na 2 litry pojemności na 5 garach spalanie LPG rzędu 12l średnio moim zdaniem nie jest wielkim :D
Jakość autka jak najbardziej ok, pozatym dodam jak dbasz tak masz, jeżeli nie zadbasz to będziesz narzekać, jeżeli zadbasz to będziesz sobie chwalił jak ja, cena? moim zdaniem jest bardzo niska, ale spowodowana stanem aut, w których stukają panewki, palą oleju tyle co benzyny, przed kupnem zalecam konkretne sprawdzenie autka gdyż można się złapać w niezły dołek
Mało co się u mnie psuje, staram się zapobiegać usterką
Poza przeskoczonym rozrządem w sumie z winy mojego niedopatrzenia w aucie przez 3 lata i około 80tyś km nic poważnego się nie podziało... Oby tak dalej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HGT 20V 147KM 108kW [l/100km]

11,0