Oceny Fiat Bravo I 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001

Najnowsze oceny Fiat Bravo I 1.9 TD 100KM 74kW 1996-2001

2,8
~Dionizos
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Nie zachwycił mnie mój egzemplarz bravo choć miałem duże nadzieje z nim związane. Nie satysfakcjonujące mnie zbyt duże spalania i liczne usterki małe i duże skutecznie zniechęciły mnie do fiata. Stał się skarbonką bez dna. Koszty , które ponoszę na utrzymanie i naprawy tego auta znacznie przewyższają moje oczekiwania. A ponad to jest tak \"upchany\" ,że trudno się gdziekolwiek dostać żeby coś naprawić. Generalnie zawiodłem się, może gdyby mi...
~m4ti4s
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Auto jest moim pierwszym. Jak przez rok nim jeżdżę nic się nie zepsuło, oprócz pękniętych gum od wydechu. Wymieniałem sam i za wszystko zapłaciłem 10zł :) Mimo, że będę je sprzedawał ze względu na poważniejszą stłuczkę polecam wszystkim młodym kierowcom. Z mojego Bravo jestem w 100% zadowolony i ciężko będzie mi się z nim rozstać. Ale chyba nic dziwnego, że zmieniam je na Stilo :P Fiat !!!
~MadMav@wp.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Samochód idealny dla młodej osoby, chcącecj oszczędzić, ale lubiącej od czasu do czasu przycisnąć gaz. Jestem z niego bardzo zadowolony i poleciłbym go każdemu przymierzającemu się do kupna auta z tej kategorii.
~wojtek
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
ogolnie bardzo fajne auto, moze sie jeszcze podobac, jest tanie w utrzymaniu, tanie w ekspolatacji, ogolnie ok
~luk
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
na tle tych samochodów co jeździłem fiacik jest na pierwszym miejscu, fajnie wygląda, nie gnije, dobrze się prowadzi, ma to czego potrzebuje w rozsądnej cenie:)
~gruby
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Bardzo fajny samochód dla młodej osoby która lubi czasem przycisnąć.

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mateusz
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Super wygląd nawet po tylu latach to auto nie jest w jakikolwiek sposób"obciachowe"na drogach .
~armatti
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
ogólnie bardzo fajne auto, przez rok zrobiłem nim ponad 20000km i oprocz bierzących wymian wszystko ok !
~tomek.s3@wp.pl
Hatchback 3d 1.9 TD 100KM 74kW
Miałem 5 samochodów w tym 3 vw i teraz fiata.Jest O.K. i następnego też chce kupić fiata Bravo Diesla tylko młodszego i z klimą.Kolega też miał Bravo tylko po kilku "ciosach" to była makabra.
~:)