Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Silnik 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Rok produkcji 2010
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : Bardzo ladny samochodzik w srodku i na zewnatrz
Silnik : bierze olej i jest slaby
Zawieszenie : stuki w zawieszeniu
Przeniesienie napędu : kiepski lewarek
Jak na nowe auto to byłem bardzo zaskoczony oczywiscie NIEGATYWNIE , niegatywnie dla tego ze jak sama obsluga klienta w autoryzowanym serwisie Fiata mam tu na mysli Salon,przyznala z usmiechem na ustach ze DEMONEM predkosci to on nie jest. I zeczywiscie wciskalem do opory pedal gazu i poza halasem nic kompletnie nic,jakies dziwne stuki pod maska uslyszalem i tyle..Lewarek luzny pierwsze skojarzenie Fiat 126 p w dobrym stanie :-)Troszke mnie bujalo na drodze ale obsluga powiedziala ze tak ma byc :_)Z tylu nic nie widac przez wysoka klape bagaznika w srodku ma sei wrazenie ze sie siedzi w zamknietej beczce z otworem z przodu :(Pali jak smok katalogowo moze nie ale w rzeczywistosci trzeba doliczyc litr wiecej do spalania jak chce sie troche dynamiki to trzeba wciskac gaz do podlogi i dopiero wtedy jest spalanie :) dodam ze na przy montowaniu oslony plastikowej lusterka w srodku zobaczylem RESZTKI BLIALEGO KLEJU DO PLASTIKOW ! auto kosztowalo prawie 47 tys zł !! Klimatyzacja nie powala swoim chlodem w poruwnaniu z innymi samochodzikami w swojej klasie i chodzizbyt glosno natomiast zaskoczeniem dla nikogo nie bedzie ze jest naprawde Duzo miejsca (wygodnego)..Dla zwyklej osobowki jak najbardziej wygodne i przestronne wnetrze duzo miejsca dla nog i wygodne fotele sprawiaja ze zaslugo smialo bez zadnych zastrzezen na wysoka ocene 5 ! bagaznik tez jest wporzadku..Wyciszenie jest zrobione bardzo fajnie cichutko jest w srodku przyjemnie sie jedzie i slucha sie muzyczki..tutaj naprawde zlego slowa nie mozna powiedziec bo nie we wszystkich autkach jest tak dobrze :)) tutaj nie trzeba wlaczac glosno muzyki zeby zagluszyc halas :)Bierze olej chyba lubi,lewarek,wysprzeglik czyli sprzeglo slabe zawieszenie jak na polskie drogi.Tak jak wspomnialem wczesniej jest paliwozerca choc demonem predkosci nie jest pali w trasie 6-6,5 litra na 100 km. w miescie 8-8,5 litra w zaleznosci od jazdy. Ile pali gazu lpf to nie wiem moze sie oplacac zalozyc instalacje :)Mysle ze 3 to bedzie uczciwa ocena dla tego auta >Nie rozumiem czym tak sie zachwycaja ludzie jak czytam komentarze to wyglada jak by wlasciciele salonow kaza pisac opinie na forum,kazdy w polsce jezdil fiatem i wie ze nie sa to samochodu o super cechach niezawodnosci raczej jak to sie mowi trzeba trafic na dobry ekzemplarz ze by bylo ok.Jak auto jest nowe to bedzie sie trzymac kupy ale na dluzsza mete to czesci szybciej beda sie z uzywac niz w niemeckich badz japonskich autach no i tutaj tez w serwisach wynalezli dobry sposub mianowicie ze czesci zamienne bada tansze niz u konkurencji no i robocizna nas nie zaskoczy cena ani przeglady chociaz beda dosc czeste :)no ale cos za cos..Jak na 47tys zł nie wiem-mam mieszane uczycia : z jednej strony ladny wyglad przyciaga uwage i z zewnatrz wyglada na pozadnie zrobiony drogi samochod,w srodku tez jest ladny ... a z drugiej strony mechanika nie jest juz taka niezawodna i tu sie zgodza ze mna wielu osob,oprocz tego na elektryke tez sie narzeka i na zawieszenie,na blacharke raczej nie jest wporzadku,dla tego nie wiem czy cena jest andekwatna w stosunku do jakosci wykonania i niezawodnosci tego ladnego nowoczesnego autka :)
Jak na nowe auto to byłem bardzo zaskoczony oczywiscie NIEGATYWNIE,niegatywnie dla tego ze jak sama obsluga klienta w autoryzowanym serwisie Fiata mam tu na mysli Salon,przyznala z usmiechem na ustach ze DEMONEM predkosci to on nie jest. I zeczywiscie wciskalem do opory pedal gazu i poza halasem nic kompletnie nic,jakies dziwne stuki pod maska uslyszalem i tyle..
Lewarek luzny pierwsze skojarzenie Fiat 126 p w dobrym stanie :-)
Troszke mnie bujalo na drodze ale obsluga powiedziala ze tak ma byc :_)
Duzo miejsca (wygodnego)Dla zwyklej osobowki jak najbardziej wygodne i przestronne wnetrze duzo miejsca dla nog i wygodne fotele sprawiaja ze zaslugo smialo bez zadnych zastrzezen na wysoka ocene 5 ! bagaznik tez jest wporzadku..
Jak na 47tys zł nie wiem-mam mieszane uczycia : z jednej strony ladny wyglad przyciaga uwage i z zewnatrz wyglada na pozadnie zrobiony drogi samochod, a z drugiej strony mechanika nie jest juz taka niezawodna i tu sie zgodza ze mna wielu osob,oprocz tego na elektryke tez sie narzeka i na zawieszenie,na blacharke raczej nie jest wporzadku,dla tego nie wiem czy cena jest andekwatna w stosunku do jakosci wykonania i niezawodnosci tego ladnego nowoczesnego autka :)
Mysle ze 3 to bedzie uczciwa ocena dla tego auta >Nie rozumiem czym tak sie zachwycaja ludzie jak czytam komentarze to wyglada jak by wlasciciele salonow kaza pisac opinie na forum,kazdy w polsce jezdil fiatem i wie ze nie sa to samochodu o super cechach niezawodnosci raczej jak to sie mowi trzeba trafic na dobry ekzemplarz ze by bylo ok.Jak auto jest nowe to bedzie sie trzymac kupy ale na dluzsza mete to czesci szybciej beda sie z uzywac niz w niemeckich badz japonskich autach no i tutaj tez w serwisach wynalezli dobry sposub mianowicie ze czesci zamienne bada tansze niz u konkurencji no i robocizna :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW