Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Artur, 13 lat temu
Silnik 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
jak na 90 konny silnik auto bardzo dobrze sobie radzi, nie trzeba machać co chwile wajchą od biegów dosyć dobrze ciągnie od 2000 tyś do 5000 obr/min a 6 bieg - bajka. Prosta konstrukcja silnika sprawia że przeglądy są dość tanie i nie trzeba robić ich często bo co 30000 km. Koszt przeglądu wyniósł mnie 580zł razem z olejem i filtrami co zasługuje na dość wysoką notę dodatkowo wymieniłem świece koszt 230 zł. Autem poruszam się tylko w trójmieście a więc non stop korki i spalanie wychodzi od 7,8l/100km do 8,6l/100km uzależnione jest też od tego czy jest klimatyzacja włączona. W aucie jest tak cicho że można rozmawiać szeptem także za wyciszenie duży plus, plastiki są dość dobrze spasowane także nic nie brzęczy, radio bardzo ładnie gra, także komfort jazdy jest bardzo dobry przy miłym słuchaniu radia Przyczepić się mogę do tego że auto dość szybko się brudzi, a używając spryskiwaczy wszystko ścieka na boczne szyby i drzwi, słaba widoczność przez tylnią szybę ale nadrabiają potężne lusterka boczne. Dość twarde zawieszenie, ale za to dobrze trzyma się drogi. Auto ma już 3,5 roku i nie miałem żadnej usterki więc opinie typu, że FIAT to szajs są od użytkowników którzy jeżdżą jakimś wypierdzianym przez Helmuta autem i nic ich nie przekona. Także jeśli ktoś chce mieć tanie w eksploatacji i nowe auto na dość wysokim poziomie to polecam, dla tych co lubią być pierwsi na światłach proponuję wersję z turbiną. Pozdrawiam
cena auta jest przystępna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW [l/100km]