Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Krzysiek, 13 lat temu
Silnik 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawdę z rezerwą podchodziłem do spalania w tym aucie, wcześniej miałem bmw które lubiło wypić co doprowadzało mnie do szewskiej pasji,przy takim spalaniu nie opłaca się kupować diesla.
gdyby nie te piszczące klocki hamulcowe-wymieniane w ASO! oraz haczenie biegów dałbym ocenę doskonale. Następnym razem piszczenia klocków hamulcowych po wymianie nie wybacze i skopie tyłki partaczom z fiata:)
jeszcze mnie nie zawiódł, ale zobaczymy co będzie dalej
haczy dwójka,trójka i wsteczny
prowadzi się pewnie i przyjemnie nie narzekam na zbyt silne wspomaganie jak da się nieraz przeczytać w opiniach innych użytkowników.Może zapominają, że mają włączoną opcję city?;)
na początku nie mogłem się przyzwyczaić do szerokich tylnych słupków, ale teraz jest już ok, czasem przeszkadza mi lewy przedni słupek, ale da się z tym żyć.
wszystko jest ok, może poza tym, że schowek jest umiesczony strasznie nisko i przy moich 175 cm nie ma opcji żebym coś z niego wyciągnął jadąc:)
szybko się nagrzewa, klima chłodzi tak jak należy:)
nikt jeszcze nie narzekał:)
wcześniej jeździłem bmw więc mam trochę spaczony gust bo beemka chodziła tak cicho, że czasem na światłach zastanawiałem się czy nie zgasła
części tanie, spalanie czasem mnie miło zaskakuje jak na silnik benzynowy i dosyć pokaźnych rozmiarów auto-tylko 13 cm krótszy od opla asty III kombi.
warto było:)
póki co denerwuje mnie tylko piszczenie klocków hamulcowych, czasem mam ochotę wyjść z auta i dać mu z buta:)
żadnych usterek nie odnotowałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW [l/100km]