Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Silnik 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 i 16V MPI 90KM 66kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Za tą kase fiat powinien bardziej sie postarać 55 tyś zł za ten model to jak dla mnie przesada, 40 tyś wiecej jak dla mnie nie jest wart !!!
Powiem szczerze - tragedia i to samo powiedziałem po pierwszej jeździe jaką odbyłem (niesety cena i ogólny dobry stan samochodu wygrały ale już żałuje) 90 koni to zdecydowanie za mało samochody z lat 90 lepiej sie zbierają jak ten wehikół !!! Nie wiem o jakiej elastyczności tu piszą inni przecież samochód jak tylko widzi górke trzeba redukować nawet do 3-go biegu ,to ma być elastyczność - śmiech !!! Silniki 1.4 16v 90 km zużywają olej i to sporo wiec radze o tym pamietać kupujac wlasnie ten egzemplarz !!!
Nieprecyzyjna,przy 2 i 3 zgrzyty ,to samo przy wstecznym,czeste zużycie simeringów pólosi i wybieraka skrzyni
W porównaniu do innych samochodów z jaimi miałem do czynienia mam wrażenie że ten pływa po drodze (luzów podobno nie ma)!!!
Tylnia szyba za mała,slupki przednie za duże.
Tu obleci ale szału nie ma.
Słabo grzeje w zimie - dla mnie wada jak mało co,klima znowu słaba, ogólnie cienko !!!
Z przodu zdecydowanie za dużo miejsca zajmuje konsola przednia (nie wiem po co taka odległość od szyby tam nic nie ma wiec bezsensowna strata miejsca)ale w miare wygodnie ,za to z tyłu w mniejszych samochodach było wiecej miejsca ,wylot wentylacji to też jakaś pomyłka zajmuje tylko miejsce.
Sory ale warkot jaki ten silnik wydaje jest dla mnie tragiczny od 2000 do 6000 obr poprostu tragedia jak ktoś twierdzi że jest w nim cicho to chyba jest głuchy albo jedzi na wolnych obrotach bo tylko wtedy jest cicho w kabinie !!!Z tego co sie orietuje to w dieslu jest ciszej (to chyba mówi samo za siebie)Ogólnie te silniki powinni już nie produkować bo kompletnie sie nie nadają do napędzania nowoczesnego samochodu!
Tu jest według mnie ok samochód nie jest lekki wiec spalanie 8,5 do 10 l GAZU w zimie na 100 km uważam za niezły wynik.Z gazem nie ma żadych problemów o ile sie serwisuje i dba o filtry.
Nic specyjalnego !
Narazie nie narzekam.