Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW 2010-2012 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gutmen
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Jeżdżę tym autem ponad rok i jak do tej pory nie mam się do czego doczepić, świetne osiągi,świetne prowadzenie,każdy, kto tylko wsiadł do mojego samochodu był zaskoczony,że to Fiat, ludzie ciągle powtażają stereotypy i ciągle powtażają głupoty dopóki sami się nie przekonają na własne oczy. To naprawdę porządny piękny samochód.Gdybym miał ponownie kupić nowe auto na pewno było by to Bravo z tym silnikiem.
~clex
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
auto o bardzo dobrej relacji ceny do jakości. niestety pozbyłem się szybciej niż planowałem. auto miało za bardzo skuteczne hamulce albo kierowca jadący za mną vanem słaby refleks. szkoda całkowita.
~Jareta
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Dynamiczne i oszczędne auto za przyzwoitą cenę. Fajny silnik i zawieszenie, skrzynia OK, trochę mało miejsca z tyłu. Super wygląd i ergonomia; dobre wyposażenie
~Sfix
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Świetny design, dużo miejsca, poczucie nowoczesności (jak na Fiata), ale: bardzo wysoka utrata wartości. Co do awaryjności...cudów nie oczekuję, jeszcze poczekajmy...
~gutmen
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
To już trzy lata użytkowania tego samochodu. Jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony, nie mam z nim żarnych problemów, oby tak dalej.
~ppp
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Zarówno ja, jak i moja partnerka uwielbiamy to auto!
~Mustang
Prowadzenie, comfort, dynamika, wygoda
~clex
Hatchback 5d 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
gdyby nie skrzynia biegów byłoby doskonale
~Zawiedziony
Auto rewelacja