Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Silnik 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2010
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : ogień:DD
jest gitara za takie pieniądze (jeszcze dostaem upustu 14k w salonie w Żywcu)mam autko nowocdzesne, dynamiczne i nieźle wyposażone. Odnośnie paru osób piszących czemu nie ma porównań w gazetach np bravo, golfa czy octavi. a powiem ze są: http://www.auto-swiat.pl/1-polacy-kupuja-oczami-fiat-bravo-kontra-vw-golf-peugeot-308-renault-megane-i-skoda-octavia tylko blado wypada konkurencja:))) Utarło się fiat bla bla bla... Niemniej ja nie mam ani poczucia wstydu ani jakiegoś niedosytu. Ogladałem przez zakupem ocyavie ale jakoś sie nie polubiliśmy, vw golf z wygladu niezły ale nie był wart tych pieniędzy zwlaszcza po serwisie i czesciach po okresie gwarancji. Do fiata czesci zawsze tanie byly i nawet jak cos padlo to tanim kosztem sie naprawic dało i dalej jezdzic a nie płakac 2a miesiace ze skrzynia w golfie pękła i trzeba wywalic koszt polowy autka czy wielowahaczowke zrobic za niezlą kase. FIAT JEST OK
autko ma niesamowite przyspieszenie i w normalnej jezdzie (nie wyścigowej) daje sobie rade znakomicie - przy wyprzedaniu zawsze dysponuje duzym zapasem mocy gotowym dodac tej rakiecie povera:))
biegi wchodzą dobrze maja znakomite przelozenie, nic nie haczy a sam wyglad gałeczki obszytej skórą robi juz fajne wrazenie
super układ reaguje na ruchy kierownicy bardzo dobrze - fajnie przenosi napęd, wspomaganie city troche za silnie wspomaga przy normalniej jezdzie by przeszkadzał ale na parkingach zatłoczonych to naprawde cos pięknego
jako tako niezle ale calkowicie obrysu nie widze - ale nie jest tak fatalnie jak np w leonie, civicu czy octavi. Pozatym mam parktronik z przodu i z tyłu wiec sie tym wcale nie przejmuje:) auto o takich charakterze musi miec grubsze słupki i agresywne ciecia
wszystko pod ręką intuicyjnie mialem wczesniej bravo I, potem stilo wiec podobnie ale nowoczesniej. System glosnomowiacy to rewelacja a czytanie smsow jest mega huhuhuh jedyny maly minusik to brak schowka na np butelke dużą napoju
bez zastrzezen zimą grzeje latem zino:)) mam klimatronik 2 strefowy wiec da kazdego cos milego. Wydajna klima i szybkie odparowywanie
mam 180 cm i nie narzekam na brak miejsca nigdzie z tylu dzieci tez sie mieszczą bez problemów, a bagaznik to istne cacucho chyba tylko civic ma wiekszy
wszystko OK
lekko lui sobie golnąć ale na 120 kM no to wiadomo ze na powietrze jechac nie moze w miescie srednio koo 8,2 zimą sie wyrabiam na trasie spokojnie mozna zejsc do 6,5
przy takim wyposazeniu to naprawde sa powody do dumy:)))
---
---