Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

pablo80, 7 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2008
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Długo szukałem auta w tej klasie wybór padł na Bravo nie z sentymentu po prostu było ono najlepszą opcją ,zazdrośni użytkownicy golfów aster focusów civiców zerkają kątem oka na światłach oni chcieli by żeby ich kwadratowe klocki też tak wyglądały jak moje Bravo na 17-kach szaro srebrnych felach pakiet sport +oryginalny xenon dodaje temu autu zjawiskowości ,Bravo ma także ładne i ciekawe wściekło czerwone podświetlane zegary w tubach chyba tylko Alfa ma ładniejsze
odnoszę wrażenie że nadaję się lepiej na trasy niż na miasto bardzo ciekawy przebieg krzywej momentu obrotowego jak jezdzi się delikatnie to zachowuje się jak zwykłe 1.4 jak trochę depniemy zamienia sie w małą rajdówkę ,t-jet to po prostu piękna uniwersalność ,hałas na trasie przy 170 jest taki sam jak przy 120
oplowska skrzynka działa u mnie rewelacyjnie biegi ładnie wpadają na swoje miejsce zero haczeń i jakichkolwiek problemów z właczaniem jakiegokolwiek biegu ,jedynka nie istnieje piątka i szóstka baaaaardzo długie na szóstce przyspiesza tak samo jak na 4
czuły układ kierowniczy działa lekko za lekko , trzeba uważać na zakrętach za sprawą zestrojonego zawieszenia nastawionego głównie na komfort co mi odpowiada ,jeśli nie przekroczymy granicy rozsądku prowadzi się bardzo pewnie
dość sztywna konstrukcja nadwozia z drugiej strony sprężyste zawieszenie ładnie wybiera wszystkie studzienki pękniecia na drodze drobne niewielkie dziury nie dałem maksymalnej oceny bo w Megance było lepiej no cóż Francuzi
wzorowa ,konsola centralna skierowana w strone kierowcy jak w Alfach kierownica również leży idealnie świetnie się ją trzyma ,automatyczne radio ,gadaczka
klimka chłodzi dobrze ale z opóznieniem 4 st temp.zmierzona na wylocie kratki powietrza termometrem
w tym aucie poczuje sie dobrze tylko kierowca ,
tylko w lagunie 3 2.0 140KM było ciszej ale to inna półka ,słychać wszystko świst powietrza szum opon wszystko tylko nie silnik
zero awarii tanie części małe ubezpieczenie
w tych pieniądzach wybór tylko jeden
skrzypiący pedał sprzęgła ,dziwne zachowanie xenonów na dziurach

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW [l/100km]

7,3