Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Fiat, 4 lata temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2008
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Szybki jak rakieta. Trwaly prosty. Lpg spalanie trasa 8 litrów miasto 12. Średnio 10 litrów ale mam ciężką nogę.
Szybkie tanie w serwisowaniu auto. Wersja 150 KM ma przycisk sport zwiększający moment obrotowy na 240 nm. Nie jedna BMW zostawił z tylu. A do tego tanszy w serwisowaniu. To auto za kilka lat w wersji sport bedzie kultowe.
Prosty trwaly, tani w serwisie i naprawie. Zna to każdy mechanik. Największy przebieg jaki widziałem w tym aucie to 350tyś km w lpg. Przyspieszenie to 8.5 s.
Na razie ok.
Super się prowadzi lepiej niż laguna III. Zawieszenie proste i tanie w naprawie.
Malo kto wie ale Fiaty maja podwojny ocynk jak w audi 20 mikrometrow. Jezeli jest rdza to byl bity.
Mam czujniki parkowania przod tyl wiec nie ma problemow.
Super jak na miare.
Chlodzi ok grzeje też. Wady to głośna Klima. Uwaga fiaty maja wadliwe silniczki od klimy jest ich 5 sztuk umieszczonych pod deska rozdzielcza. Aby je wymienić trzeba deskę rozdzielcza ściągać A to już koszt. Sam silniczek to koszt 150 zł. Ja mam wszystkie wymienione. Więc mam już spokój założone nowe z wersji poliftowej. Co ciekawe silniczki sa produkcji szwajcarskiej i się posypały. No ale mam już ogarnięty ten temat.
Wiecej miejsca niz w audi a4 no ale bagaznik ma 400 litrow.
Mój jest glosny w pewnych zakresach obrotow. Pomaga wymiana poduszki od rozrzadu 300 zł oryginał. Poduszki z wiekiem starzeją się bo to guma i przenoszą rezonans silnika na wydech no ale to nie problem po wymianie poduszki.
Tanie czesci. To fiat. Proste zawieszenie.
Mam auto z 2008r. Przebieg oryginał 101 tyś km. Jak nowe. Minimalne ślady użytkowania. Maly przebieg to podstawa super stanu technicznego. Wersja sport - karbonowa deska rozdzielcza, tapicerka dwukolorowe, listwy progowe, przycisk sport zwiększający moment obrotowy. Podswietlane klamki wewnętrzne itp. Warto kupić fiata ale tylko wersje sport. Uważam że jest lepsze od wyjezdzonych BMW. Auto będzie do sprzedania jak mi sie znudzi w cenie adekwatnej do stanu i przebiegu. A wersje sport będą rosły na wartości. Znam sie na tych autach wiec moge pomoc potencjalnemu nabywcy. W razie pytań mail: vevo@interia.pl
Klima wadliwe silniczki aktywatory ale wymienić raz i jest spokój.
Nie ma.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW [l/100km]