Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

michancia@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2009
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Poprostu fiat zrobił autko prawie doskonałe i ten silnik.
Jednym słowem jak dlamnie doskonałe auto,jest piękne i ma zajeb.silnik czego chcieć więcej.
Najmocniejszy punkt tego samochodu,po prostu rewelacja.Spod świateł auto odjeżdza wszystkim,na drodze też doskonała dynamika (jeszcze mnie nikt nie wyprzedził)i wcale nie jest to okupione zbyt dużym zużyciem paliwa,a jak trzeba to przy spokojnej jeżdzie(ok.110-120km.)na 6-biegu schodzę do poziomu 4,5l/100km/h.A tak po za tym to ten głos po prostu świetnie.
Nie mam najmniejszych problemów z przełanczaniem biegów,na początku chodziły ciężko ale teraz jest ok.
Autko jedzie jak po sznurku doskonale trzyma się drogi(jest niskie)i doskonale tłumi nasze dziury,nic nie trzeszczy i w srodku jest bardzo cicho.
widoczność z przodu bardzo dobra,z tyłu ja cofię na lusterka,które są bardzo wielkie i doskonale widać,a ci którzy cofią na tylną szybę mogą mieć problemy jak w każdym teraz aucie.
W kabinie po prostu bajka,nie myślałem o zmianie auta ale ta deska poprostu mnie zauroczyła.
wszystko działa jak należy.
Przestrzeń z przodu jest świetna a z tyłu kto jeżdzi,ale ja mam dwóch synów w tym jeden 180 cm.wzrostu i nie nażeka.
Rewelacja,przy każdej prędkości cicho.
Samochód bardzo ekonomiczny jak mi się chce to i zejdę do 4,5l/100km./h ,ale to autko aż się prosi aby mu depnąć a i tak wiele nie zpala,około 6 l,co przy mojej skodzie to świetny wynik.
Zobaczymy jak rynek przyjmie to autko na razie to konkurencja za te pieniądze (ok 70tys.zł.)nic wielkiego nie oferuje.
Zbyt krótko żeby oceniać ale jak niezawodność choć w niewielkiej częśći dorówna pozostałym ocenom to autem będę jeżdził do emerytóry a mam dopiero 38 lat.
Nic się nie dzieje żadnych uwag.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW [l/100km]

5,7