Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

michancia, 13 lat temu
Silnik 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2009
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest najmocniejszym punktem tego auta,jest bardzo dynamiczny a zarazem bardzo oszczędny.Jeśli chodzi o filtr cząstek stałych, (o którym tak dużo się pisze) to ja nie mam z nim żadnych problemów,po 15000 km.komputer pokazywał,żedo wymiany oleju pozostało jeszcze 20000 km.lecz profilaktycznie wymieniłem olej,gdyż uważam że to nie zaszkodzi.
Wszystko jak należy uważam że to był doskonały wybór.
Tak jak wcześniej pisałem najmocniejszy punkt tego auta ,jest dynamiczny oszczędny i niezawodny,jak narazie odporny na nasze paliwa(leję\" najtańsze paliwo\"zazwyczaj w Orlenie).
Zadnych problemów, na początku trochę ciężej wchodziła dwójka,ale teraz się wszystko dotarło i jest \"ok\".
Doskonałe czucie auta,rewelacyjne hamulce,dobry komfort reserowania, nic więcej nie trzeba.
Czasami przednie słupki przeszkadzają,ale nie jest to jakąś wadą,wszystkie teraz noew auta tak mają,zato do tyłu cofanie na lusterka jest rewelacyjne(bardzo duże lusterka).
Wszystko jest pod ręką,nie ma się do czego doczepić.
Wszystko ok.w zimie grzeje w lecie chłodzi tak jak ma być.
Z przodu rewelacyjnie(a mam 185cm wzrostu),a z tyłu też dla wszystkich starczy miejsca ,syn jest mojego wzrostu i też się mieści.A po drugie kto teraz jeżdzi całą rodziną,może parę razy w roku.W moim odczuciu ważniejszy jest bagażnik a ten jest największy w swojej klasie.
Niema się do czego przyczepić.
Jednym z tych kryteriów dla których kupiłem ten samochód właśnie z tym silnikiem silnik jest oszczędny a Fiat słynie z doskonałych silników comonrail.
Za te pieniądze nic lepszego bym nie kupił.
Jak narazie żadnych problemów.
Tak jak wyżej,a pozatym testy to potwierdzają że Bravo do 100000 jest niezawodny,myślę że i umnie też tak będzie,oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW [l/100km]

5,1