Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

drit, 15 lat temu
Silnik 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2008
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Rewelacyjny silnik - nie dziwie sie ze został silnikiem roku, rewelacyjnie wykończony jak nie fiat, rewelacyjne zawieszenie. No i do tego jest po prosty ładny. Tylko drażni mnie że coraz więcej ich na ulicach i nie jest moj jedyny taki wyjątkowy.
NIGDY nie byłem fanem fiata. Bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony. To nie jest ten fiat którego pamietam. Mam tylko nadzieje ze nic sie tam nieciekawego nie pojawi.
Super! Cichszy niż TDI, ale jeden minus - prawdopodobnie nie da rady jeździc na "bio"
Na trasie brakuje 6. Co do wstecznego u mnie nie haczy.
Lepiej niż dobrze i do tego te hamulce - jestem pod wrażeniem. Sprawdzałem hamowanie w ulewie i na suchej nawierzchni i po prostu brak mi słów. Krótko - nie spodziewałem się, że aż tak dobrze. Minus - ja wyhamuje, ale co z tym za mną:(
Wydaje mi się, że widzę wszystko. Co do tyłu to są WIELGACHNE lusterka.
Ogólnie super tylko cały czas zastanawiam sie gdzie umiejscowic CB aby tapicerki nie dziurawic
Rewelacja. Działa bez jęknięcia.
Daje 5 bo jeżdżę tylko ja i czasem żona, więc miejsca pod dostatkiem. A dla ewentualnej dzidzi jest miejsce na fotelik - ISOFIX
No rewelacja - o tym ze to ropniak to wiem jak stoję w korku. Przy 190km/h radio na 3 lub 4 i z żoną spokojnie rozmawiam.
Jak na bardzo nieoszczędną moją jazdę to mieszczę się w 7 litrach więc uważam że całkiem przyzwoicie.
Brak jakichkolwiek zastrzezen.
nie dotyczy bo za krótko
j.w.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW [l/100km]