Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

Piono, 15 lat temu
Silnik 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest wręcz wspniały!!Elastyczność, moc, oraz spalanie!!!Uważam że silniki multijest diesla robione przez fiata są obecnie najlepsze w swojej klasie..Nie wyobrażam sobie przyjemnosći jezdząc nową Lancią z silnikiem 1,9 multijet i mająca moc 190koni.
Silnik pierwsza klasa.Brak turbo dziury!!Cięgnie od 1700 obrotów!!Silnik bardzo elastyczny cichy i oszczędny!!Jeden z lepszych silników diesla jakim jeździłem!Chyba zdecyduje się na chip-tuning, żeby miał z jakieś 190 koników!To będzie dopiero wózek!!
Skrzynka bez zastrzeżeń!!Biegi wchodzą idealnie!!Świetny 6 bieg!!Na autostradzie 230km/h.i jeszcze by poszedł...:P. Niesamowita frajda przy wyprzedzaniu.bez redukowań i nerwów!
Samochód jak na polskie drogi naprawdę spisuje się znakomicie!Szczególnie dobrze się prowadzi jak jest lekko obciążony.
Widoczność jest taka sobie.Kwestia przyzwyczajenia.Coś za coś!Piękna linia kosztem tylniej szyby!!Natomiast bravo za olbrzymie lusterka boczne, które są naprawdę imponujące!!Świetna widoczność!Naprawdę duże lusterko to podstawa przy dzisiejszych problemach ze znalezieniem wolnego miejsca do zaparkowania!!
świetna!Wspaniała skórzana kierownica wyprofilowana do prawidłowego uchwytu.Przyciski w kole kierownicy pierwsza klasa.Sterowanie radiem oraz telefonem intuicyjna.telefon bezprzewodowy to niesamowita sprawa.Można rozmawiać w każdej sytuacji!!Jak jest potrzeba to nawet s-msa nam samochodzik odczyta!!:)
Wzorowa klima dwu strefowa!Zarówno w lecie jak i zimie.Cicha, łatwa w obsłudze.Zdała już swój egzamin nie raz na 5.Dobry pomysł AQS-air qality system.Co jakiś czas wtłacza świeże powietrze!!
Według mnie ilość miejsca jest wystarczająca jak na ten przedział samochodu.
Miałem na początku z tym największy problem.Było za cicho w stosunku do prędkości!!Leciałem 140 a wydawało się że mam 90km/h!!Już się przyzwyczaiłem a na wszelki wypadek często zerkam na prędkościomierz!!hehe
Pod tym względem jest pozytywnie zaskoczony!!Przy takiej mocy, bo nie można powiedzieć, że 150 koni to mało, spalanie jest wręcz śmieszne.Spalanie w trasie 6-7litrów przy prędkości 160-180km/h.W mieście mieszczę się w między 7,5 a 8 litów.Średnio wychodzi mi 6,5 litra.Zdarzało się zmieścić w 5,5 lirach przy prędkości 120km/h- w trasie oczywiście..
Jak dotąd nie miałem problemów!
jak wyżej....

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW [l/100km]