Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW 2007-2012 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Włoch
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Dla cierpiących na nerwicę natręctw: koszmar. Bravo najczęściej spotkasz bez tylnego znaczka, który powinen zdobić przycisk otwierania klapy bagażnika. Poza tym: wpadające do konsoli centralnej przyciski podgrzewania foteli, odpadający kawałek (łuszczącej się) klamki i… wypełnienie przycisków od klimatyzacji o konsystencji plasteliny (najprawdopodobniej po spotkaniu z płynem do dezynfekcji rąk). Dla mnie no problem at all.
~Stef
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Prawie nie było "drobnych usterek". Kupiłem auto przy przebiegu 100 tys. km, ostatni przegląd był przy 140 tys. - trzeba było wymienić pewne elementy przedniego zawieszenia za około 1 tys. zł. Ale samochód jeździł głównie po polskich drogach, a ja nie zwalniam specjalnie przed każdym przejazdem kolejowym, więc i tak moim zdaniem to doskonały wynik.
~Azot
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Przestało podgrzewać lusterko od strony kierowcy. 3 lata temu wymieniłem wszystkie gumowe wieszaki tłumików, bo były sparciałe i teraz znowu warto byłoby to zrobić, bo te wymienione znów są lekko sparciałe/popękane. Raz spaliła się żarówka mijania i raz jedna żarówka w tylnej lampie. Odpadł znaczek z tylnej klapy - dobry klej i naprawione.
~bravo11
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Do przyjęcia. Jak dotąd najwięcej wydałem na sprawy eksploatacyjne - hamulce, zawieszenie, rozrząd, opony, niż drobne awarie. Drobiazgi właściwie się nie psują - w moim egzemplarzu całe wyposażenie jest sprawne.
~Amon R.
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
popsuł się głośnik,czasami coś zatyka silnik i przez ułamek sekundy w ogóle nie ma mocy przy tym czuć gwałtowne szarpnięcie,o dziwo zdarza się to po długich trasach a nie po jeżdzie po miesćie wiec na pewno nie dpf.
~Waldy
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Jak napisałem wyżej, jestem w szoku :) A drobne usterki to wymiana dwóch żarówek, akumulator po 7 latach, rozrząd i niedługo pewnie tarcze. Ale pewnie to nie są drobne usterki?
~bjozefowicz
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Uważam, że Fiat się bardzo podciągnął i w tej dziedzinie nie odstaje od reszty na rynku. A może bym nawet zaryzykował, że jest mniej awaryjny niż większość.
~xaver
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Jak jest ciepło za zewnątrz, to pojawiają się trzaski gdzieś z prawej strony, spod deski. Tylko jak jest ciepło. Poza tym nic się nie dzieje.
~Adam
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Tu nie mogę się wypowiedzieć... Narazie autko bez zarzutu ale to dopiero 6 tys kilometrów więc jeszcze czekam na ewentualne drobiazgi...
~ccc
Hatchback 5d 2.0 TD Multijet 165KM 121kW
Na razie same pierdoly - podregulowanie 2 biegu, mocowanie szuflady pod siedzeniem pasazera, podwyzszenie ksenonow.
Fiat Bravo II Hatchback 5d