Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

szewcu87, 13 lat temu
Rok produkcji 1996
Fiat Cinquecento 0.7 30KM 22kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Mimo gięcia na zakrętach jeździł jak przyklejony, na dziurach nigdy nic nie pukało nie stukało, amorki miękkie lecz wieksze dziury troche odczuwalne. ogólnie zawieszenie eleganckie.
Silnik : uszczelka pod głowicą, gaźnik,
Naprawy tanie ale i ilość ogromna. Części niedrogie i ogólnodostępne. mało palił ale i tak więcej stał w warsztatach niż jeździł. co wyjechałem z domu to wracałem na holu lub pchając go do warsztatu. raz jechałem z pabianic do lublina i w radomiu rozwaliło mi zbiorniczek od płynu chłodzącego gdzieś na łączeniu. w opocznie następnym razem wyjebało jakieś kawałki metalu z gaźnika. wywaliłem je i jechał dalej. innym razem w puławach padło sprzęgło. a następnym też w puławach uszczelke pod głowicą. a kiedyś przed zwoleniem rozwaliło nagrzewnice. przygodowe autko:)
dużo hałasu mało działania. tak zapierdalał że uszczelke pod głowicą wydmuchało. 300zł.
ja mu 3 a on 1:) ja mu drugi bieg a on czwarty:) uparty jak osioł. ale trzymała sie i nic nie było do naprawy.
dobrze sie trzymał ale uginał sie na zakrętach. zawieszenie dobre. po wymianie zużytego zero problemów z jakimiś zbierznościami itp. wszytko elegancko pod tym względem. lepiej niż moja teraźniejsza skoda felicja.
Bardzo dobra. Duże szyby wąskie słupki.
Szybko się nagrzewał nawet w duże mrozy.
z przodu wygodnie. z tyłu już gorzej.
kicha.
bardzo mało palił. naprawy tanie ale ich ilość ogromna.
bez przerwy coś.
sprzęgło ale to wina zakładających partaczy, silnik ciągle coś padało w nim i do okoła niego.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 0.7 30KM 22kW [l/100km]

5,1