Ocena kierowcy - Fiat Cinquecento

wierzba 77, 16 lat temu
Rok produkcji 1992
Fiat Cinquecento 0.9 41KM 30kW 1991-1993 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko na plus
Jak na 27 latka pochodzącego z prowincji i jako CC 903 jego pierwsze autko to jestem bardzo zadowolony
Powracam po 9 miesiacach eksploatacji mojego CC. Od tamtego czasu troszkę poprawiłm swoje autko. tłumik sportowy ulter i opony 155/65 R13 oraz amorki olejowo-gazow bilstein B4 + sprężyny progresywne obniżające autko o 40 mm. Polecazastosować te modyfikacje poprawiaja one stabilność samochodu a i osiagi leprze bo trzymanie leprze ;)
Trzeci bieg oraz wsteczny . Trójkę z dwójki czy czwórki trzeba wrzucać pomału a nie zgrzytnie. Aby wrzucić wsteczny czasami trzeba z trzy razy wysprzeglić ale to standart.
U mnie jest cacy po wymianie listwy bo byla wibita tulejka - czoć jakby sie uparł można było to zregenerować ale nowa 250 a ja kupilem bdb uzywana za 60 zł ;)
Wszystko jest ok oprucz ogromnego martwego punktu w prawym lusterku masakra musze sobie dokupić takie małe przylklejane lustereczko moze to coś zmieni ;)
Jak sie już człowiek przyzwyczaji to jest ok tylko troszkę wkurza sięganie do przełączników wycieraczki tył i radia
BDB lato czy zima dbać o termostat !!!
Z przodu zaskakuje wszystkich moich dotychczasowych pasażerów z tyłu no coment ale jak rozłożymy kanapę to jak ostatnio przewoziłem kuchenke gazowai pralkę JEDNOCZEŚNIE !!!
Tłumik Ulter Sport także daje czadu ale jak go nie było to cichutko
Może byc tlko ta moja ciżka stopa oj oj czasem przesadzam ;))
kupiłem za 3000 pln także czego chcieć więcej VW Golf II fuj czy coś innego Fuj
Nic odpukać nic
Wymiana listwy kierowniczej i bebenka stacyjki - cosik sie tam ułamało ale wkońcu centek ma 15 lat

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.9 41KM 30kW [l/100km]

5,6