Lista ocen Fiat Coupe (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slodki
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
No tak... mam zalozony wydech , ktory slychac na powaznie juz od 3,0 tys obrotow ( a gdzie 7 !! ) . Nie wiem jak w seryjce - ale u mnie jest ok ... . Sprawia mi przyjemnosc jego dzwiek - czasem zdarza sie , ze wylaczam radio , by moc delektowac sie jego odglosem :)
~Galus woj. Śląskie (http://fiat-coupe.pl/forum)
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Wyciszenie doskonałe. Jeżdżąc w mieście można sie zdziwić ze przejeżdżamy koło walca lub koparki. Przy otwartych oknach szum wiatru nie jest mogole uciążliwy, wszystko dzięki idealnie zaprojektowanej linii auta.
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Przy dużych prędkościach mocno we znaki daje się powietrze. Sam silnik też jest dobrze słyszalny we wnętrzu, jednak w przypadku jednostek 16v jest to zaleta - pomruk tego silnika przyprawia o gęsią skórkę.
~tkoba@interia.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
silnik nie pracuje jak ferrari slychac go do srodka, koledzy sie podniecaja pieknym brzemieniem, dla mnie to zarzynanie swini bo samochod jedzie dopiero od 6tys.
~Miłośnik swojego małego ferrari :)
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Czlowiek sobie nie zdaje sprawy jak dobre jest wyciszenie wnetrza do czasu az nie poslucha sie jak samochod jezdzi gdy ty stoisz an zewnatrz - jak dla mnie naprawde niezle
~rzecznik@fiat-coupe.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
jakie wyciszenie, jak mam wolny przelot i REMUS´a z tylu? no to jest bajka, jak warknie stozek, a potem jeszcze tlumik metalicznie :)))
~Mateusz nullatur@tlen.pl
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
W środku w ogóle nic nie słychać - nie słyszałem nawet jak mi sie klocki skonczyły i tarcze piszczały - ale to nie był plus :)
~Endriu
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Co do wyciszenia, pomrók silnika jest słyszalny, ale dla wielbicieli samochodów sportowych nie będzie to przeszkadzać :)
~Hommer
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Niestety tutaj kiepsko. Co prawda silnika nie slychac, ale resztę bardzo. Zwłaszacza plastiki skrzypią dośc mocno.

Usterki Fiat Coupe

Fiat Coupe – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fan coupe - Adi
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Bardzo ale to naprawdę dobrze słychać silinik. Super chodzi i daje niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Dla mnie doskonale.