Lista ocen Fiat Coupe (144)

2,2
~zaworek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jak nie masz co robić z pieniedzmi to masz pewny wydatek .Na jeden dzień jazdy 6 w warsztacie. Zresztą na ulicach ich nie widać ,wiadomo dlaczego przeważnie popsute.
~oko
Coupe 2.0 20V 154KM 113kW
PIĘKNY,NIEPOWTARZALNY,WYJĄTKOWY ,SZYBKI I TO SZLACHETNE POKREWIEŃSTWO I RODZICE
~lars@adres.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Problem - widoczność do tyłu, małe lusterka boczne... ale nie przesadzajmy, to nie ciężarówka... (Widoczność)
~Angelika.
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Głośny silnik słychać wszędzie ;) Moim zdaniem to zaleta. Ciche samochody zabijają dzieci! (Wyciszenie)
~Love WU
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
z przodu ok, z tyłu średnio. W zeszłym rou jechałem na wakacje do Chorwacji z dziewczyną i znajomymi ,też para. Dojechaliśmy bez problemu ,bagaz też sie zmieścił (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Grzesiek
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Jak dla mnie extra!!! Zakochalem sie w tym samochodzie i nie chce zadnego tylko FC!!! w cigu 5ciu miesiecy zrobilem 23 tys km i jedyna czescia jaka wymienilem byla chlodnica wody gdyz auto stalo kilka miesiecy nie uzytkowane i zaczela cieknac...A tak to paski oleje filtry itp..Polecam kazdemu kto kocha sportowe samochody!!!
~lucas007d@wp.pl
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
prawie 150cio konny motor potrafi dać dużo radości :) przełożenia skrzyni biegów troche za długie lepszym rozwiązaniem było by zamontowanie przekładni 6cio biegowej reszta bez zarzutu no i ta linia ...
~Spaniard
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Nagrzewanie błyskawiczne, ze względu na szybkie nagrzewanie silnika - w końcu to sportowe auto. (Wentylacja i ogrzewanie)
~GUCIO TT
Coupe 2.0 16V 139KM 102kW
Za te pieniadze nie kupil bym nic innego bo wszystkie inne auta sa opatrzone i bez gustu...ze niby co golfa 3 kupie albo calibre czy e36 to sa stare babcie bez lini i za kilka lat nikt nie zwroci na nie uwagi.....wsiadz do coupetki a napewno zechcesz ja miec:D
4,1
~Niesiony
Coupe 1.8 16V 131KM 96kW
Świetnie wygląda dobrze jeździ czego więcej chcieć!!!