Lista ocen Fiat Croma I (99)

~Właściciel CrOmA´93LPG
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
auto jak na swoje lata ma bardzo dobre wyposażenie, właściwości jezdne, dynamiczny silnik
~gawronto@wp.pl
Hatchback 2.0 i.e. Turbo 152KM 112kW
Co tu duzo pisac wygodne,duze auto z blacharka ocynkowana,malo zawodne z wspomaganiem elektrycznymi szybami centralnym zamkiem podlokietnikami naprawde polecam a to wszystko w najubozszej wersji w bogatszych klima abs podgrzewane siedzenia skora itp
~kielkac@tlen.pl
Hatchback 2.5 TD 100KM 74kW
Ogólnie całkiem dobrze. Bardzo dobre wyposażenie, duza pojemność auta, mocny, ponad 100-konny turbo diesel bez problemu radzi sobie z wielką budą.
~jahooo@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 i.e. 113KM 83kW
Nie spodziewałem się takiego komfortu i jakości w wykonaiu Fiat-a. Jakby nie z tej rodziny. Prowadzi się jak po maśle. Części łatwo dostępne, dużo zamienników. Blacha się nie sypie, dobrze zabezpieczona. Duży bagażnik, pojemny (hatchback-limuzyna), cała klapa z szybą się podnosi do góry. Przydałaby się klima.
~Tommi
Hatchback 2.0 CHT 90KM 66kW
jak kupowalem to cieszyłem sie ze to 2litry i oczekiwalem wiecej, ale jest ok, no ale moja wersja to CHT a wiec 90 KM, jedyny plus to tania instalacja gazowa (Silnik)
~Maciej S. devilmik@hotmail.com
Hatchback 1.6 83KM 61kW
super pakowne auto, stare ale z klasą, na autostradzie zaskoczy niejednego , przy tym przebiegu zrobiłem forsowną trasę 5500km i nie było żadnych problemów. Jest to moim zadneim pojazd dla znawców.
~kajszon@vp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
to już moja druga i chyba nie ostatnia-wcześniej2500TD teraz2000benzyna+gaz !nie wiele tego u nas jeździ-i oto chodzi żeby się trochę wyróżnić spośród tej masówki !
~keisim@o2.pl
Hatchback 2.0 i.e. 116KM 85kW
Kosztowal mnie na razie ok 3000 tys wiec nie narzekam a komfort jest bardzo duzy i ogolnie jestem zadowolony!!!
~publo
Hatchback 2.5 TD 115KM 85kW
Witam. jestem posiadaczem juz drugiej cromy i jestem bardzo zadowolony z silnika 2.5 TD. Silnik bardzo ekonomiczny,cichy, nadajacy sie przede wszystkim na dłuzsze trasy. Jesli chodzi o silniki 1,9 130km w volswagenach to sie nie umywaja do mojej cromki. Przekonałem sie nie raz na autostradach w niemczech. pozdrawiam (Silnik)

Usterki Fiat Croma I

Fiat Croma I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mmariano@poczta.wp.pl
Hatchback 2.0 CHT 98KM 72kW
Jak na swój wiek niezawodny, zadowalające osiągi, wygodny, dość ekonomiczny,