Ocena kierowcy - Fiat Croma I

dziadu7@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 2.0 i.e. 113KM 83kW
Rok produkcji 1990
Fiat Croma I 2.0 i.e. 113KM 83kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
Auto godne polecenia. Moja Croma posiada bogato rozbudowana elektrykę w środku od elektrycznych lusterek, szyb przód/tył, el.szyberdach, podgrzewane siedzenia i ustawiane elektrycznie po ABS i wspomaganie kierownicy i kilka innych przydatnych bajerów.PS. Zrobilo się cieplej i krówka zaczęła kapać mocniej a do tego płyn chłodniczy też się pokazał. Co to będzie jak zrobi sie ciepło?!?
Kultura może być choć trochę za głośny, od 60 km/h na V już dobrze zaczyna przyśpieszać
Ach ten wsteczny no i troche II cięszko wchodzi ale przebieg robi swoje
prowadzi się jak po szynach i nigdy mnie nie doprowadzio do stanu podzawałowego na za szybko pokonywanym zakręcie a troche mam ciężką nogę. Przydało by się trochę twardsze by tył się tak nie gibał.
Choć mam kurtyny na tylnej szybie to nie przeszkadza
Jak na Fiata to przyzwoicie
czy zimno czy cieplo...super
co tu dużo pisać-jak w salonie przed TV panoramicznym
trochę czasem coś gdzięś ale jest ok.
Mam instalację LPG z wtryskiem gazu ~ 9/7
Auto warte zakupu pod warunkiem,że nie ma na nim zbyt dużo miejsc gdzie zagnieździła się rdza a ta bardzo lubi tylne nadkola i progi.Trzeba dokładnie wszystko sprawdzić czy elektronika nie była przerabiana i czy ABS działa prawidłowo.JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI TO PISZCIE.
drobiazgi zaczynają mnie powoli w....ć. Zamki z drzwiach są trochę wybredne i trzeba czasem siły by je otworzyć lub jak przymrozi to zdarza się,że nie mogę zamknąć drzwi.
Jak na autko z dużym przebiegiem to jakoś leci-olej z uszczelniacza wału.Poważną usterką która przyczyniła się do niespodziewanego kontaktu 3 stopnia z poboczem było pęknięcie przewodu hamulcowego. Skorodował sobie pod zbiornikiem paliwa i nagle się zdziwiłem jak wpadł mi pedał w podłogę.Warto wymienić wszystkie na nierdzewne.
Fiat Croma I