Ocena kierowcy - Fiat Croma I

Silnik 2.5 TD 115KM 85kW
Rok produkcji 1994
Fiat Croma I 2.5 TD 115KM 85kW 1989-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : nisko obrotowy
Kupiłem to auto w wakacje! Silnik palił od sztycha. przyszla zima myslalem ze bd ciezko ale jest dobrze pali nawet przy -25 stopniach. jest to nisko obrotowy silnik i nigdzie pod góre mu nie brakuje.
skrzynie mam nanualna \"5\". na pierwszych 3 biegach czuc jak ciagnie. ale przydalby sie \"6\" bieg bo przy 160 silnik juz troche wyje.
jest to masywne auto i sie dobrze prowadzi. nawet moja dziewczyna mówi ze sie jej super jezdzi
widocznosc jest super wszystko widac z kazdej strony
Dla kogoś kto pierwszy raz w Cromie może trochę dziwnie ale ja nie miałem zastrzeżeń.
ogrzewanie jest super czuc ten wiatr jak bije.
miejsca z przodu jest duzo. z tylu moglo byc wiecej ale jest dobrze. dla 3 pasazerów stylu jest troszke ciasno ale nie narzekaja. a co najwazniejsze jak przystalo na włocha to siedzenia ma wygodne.
super wycisony. zadnych zastrzezen
No ze spalaniem to róznie jest. ja mam go podkreconego na pompie i róznie pali. przy spokojnej jezdzie to 6,5-7 ale jak go przytrzymam na obrotach to do 9 dochodzi.
za dobry stan trzeba zaplacic wiadomo sa za 1000 zł ale trzeba troche wnigo wlozyc zeby chodzilo jak nalezy
trzeba dbac o to auto. sa problemy z elektryka tzw. zawieszaja mi sie czujniki drzwi. i szyby z tylu sie ciezko zamaykaly. karoserie mam dobra bo ocyn na calym aucie i to jest duzy plus
jako tako to pawaznych usterek nie mialem. mialem wylane amortyzatory i jak poszedlem do sklepu to cena mnie zwalila z nóg cena za sztuke to 250 zł.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 115KM 85kW [l/100km]

7,3