Ocena kierowcy - Fiat Croma II

rs, 18 lat temu
Silnik 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Super,jestem bardzo zadowolony !!! Jest to mój drugi fiat od nowości i jeśli spisze się jak ten pierwszy z pewnością mojm następnym samochodem bedzie również fiat.
1 i 2 troszkę krótkie ale za to na 3 to się zaczyna dzić :) można jechać 30 i 130-szok.Wyjątkowo bardzo cichy silnik.Bardzo cicho nawet przy 150/h szybciej jeszcze nie jeździłem z braku warunków.Ma dobrego kopa nawet z kompletem na pokładzie.
Nigdy nic nie zgrzyta,wszystko na najwyższym poziomie.
Bardzo dobre i bardzo ciche,dobrze tłumi nierówniści i nie przenosi nic na bude.Bordzo dobrze trzyma się drogi tak na prostej jak i na zakrętach.
Nie mam żadnych zastrzeżeń
Super,wszystko pod ręką,no może ten ręczny ale się przyzwyczaiłem i nie mam problemów.
Wszytko ok,szybko się nagrzewa,jak jest wilgotno to szyby czasami zaparują (ale to normalne we wszystkich samochodach) jednak wętylacja daje sobie bardz dobrze radę z odparowaniem szym i to bardzo szybko.
W tym smaochodzie się wypoczywa w czasie jazdy,jazda to naprawde kupa fraidy
Cisza i jeszcze raz cisza !
Jak na tak duży i nie najlżejszy samochód jest bardzo dobrze.
SUPER!!! Kupiłem nówkę za nie całe 80 tysięcy i w tej cenie dostałem prawie wszystko (nie ma tylko ksenonów,szklanego dachu i skóry)poza tym ful opcja.Co chcieć więcej!!!
Nic - ale zbyt mało jeszcze przejeczałem,jednak myśle że to udany zakup tym bardziej że to mój drugi nowy fiat I w porównaniu z poprzednimi poraszkami jak VW passat,Opel Astra które już na początku miały problemy to naprawde super auto.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 16v Multijet 150KM 110kW [l/100km]

Fiat Croma II