Lista ocen Fiat Croma II 2.4 20v Multijet 200KM 147kW 2005-2010 (22)

4,1
~DaXof
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Sprowadzony z Włoch, sam sobie go znalazłem w sieci. Pełna opcja ze wszystkim co można mieć. Auto jak 99% było bite, ale szczęśliwie miałem wgląd w zniszczenia oraz w przebieg reperacji (skasowany tył). Ogólnie jest zadowolony, choć wolałbym ostatnio zdjąć chipa...
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Jest dobrze , albo tylko dobrze. Fiat nie poprawił nic po fl . Olano uwagi klientów.
~Jacek G
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
bardzo na plus zaskakujące auto - najlepszy jest jednak widok zaskoczenia na licach właścicieli \"buraczkowozów\" gdy znikasz za horyzontem a oni dawno gdzieś w tyle hihi!!!
~maka131
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Silnik utrzymuje niskie obroty podczas jazdy, jak chcemy nagle przyspieszyć to skrzynia potrzebuje ok 2 sekundy na redukcję biegu, później zmienić biegi bardzo ładnie. Bardzo wielu użytkowników oczeka na skrzynie. Ja nauczyłem się już jeździć z ta skrzynia. Nie uważam tego za wadę. (Skrzynia biegów)
~Tomek
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Dobre auto za śmieszne pieniądze - rocznik 2008 kupiony w 2009 tym daje oszczędność 60 tyś złotych.
~nineforsure
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Najlepszy samochód jaki miałem a parę już miałem. Moc, komfort, bezawaryjność (odpukać)
~Adrian
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Jak na swoje gabaryty i pojemność silnika to auto ma całkiem przyzwoite spalanie. Auto bardziej na trasę niż tylko do miasta. Bardzo dobre przyspieszenie. Skrzynia chodzi dosyć leniwie, obroty przeważnie max. do 2000 RPM, chyba, że zrobisz kickdown. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Adamaszek
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Auto typowe autostradowe do tego się najlepiej nadaje na zakręty nie polecam (Układ jezdny)
~Adamaszek
~Jellou
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Duże przestronne auto, trochę doskwierać może automat, który leniwie przerzuca biegi, ale w końcu to jest auto rodzinne a nie F1.