Lista ocen Fiat Doblo I (101) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ak.et
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
To chyba jedyny naprawde niezawodny model fiata - problemem są wycieraczki a dokładnie ich plastikowe-pękające mocowanie do uchwytu( chodzi o to pod maską ), wszystkie 5 aut ma to uszkodzone, w końcu dorobiliśmy ten łącznik metalowy i jest ok
~Tomasz
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Nie najlepiej. Do nieustannej wymiany końcówek drążków, gumek, żarówek, etc, już się nawet przyzwyczaiłem. Tak mi się wydawało. Ale ostatnio do pasji doprowadziła mnie awaria mechanizmu wycieraczek przednich no i konieczność jej wymiany.
~SVC
Minivan 1.9 D 63KM 46kW
Jak na fiata w miarę dobrze się prezentuje. w zasadzie nie miałem jakiś poważniejszych usterek. natomiast coś się stało z regulacją lewego lusterka. się odkręci się będzie wiedziało. no i odpryski farby na progach
~jack080@wp.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
odkad go mam zawiodl mnie tylko raz zawiesily sie szczotki alternatora i nie bylo ladowania po zgaszeniu i ponownym zapaleniu bylo ok.bylo wtedy okolo -25 stopni zimna
~Virtual
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Drobiazgi, jak to w Fiacie. Chociaż uważam, że jak na Fiata, to auto bardzo solidne. Niewiele skrzypienia, stuki stabilizatora, i dwie "lawety" przez jakieś drobiazgi w silniku.
~Darek
Minivan 1.2 65KM 48kW
na 8000km nie mogę powiedzieć żeby było rewelacyjnie. Po 5-ciu tysiącach auto poszło do serwisu, bo jak mi powiedziano potem "drut się przetarł" - I CZTERY DNI W AUCIE ZASTĘPCZYM
~k.jango@poczta.fm
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
pękła gumowa zaślepka ostatniego wtryskiwacza i to dwa razy,pierdoła (1zł)ale strachu sie najadłem,bo wyglądało to jakby silnik się zapalił.zapasową wożę teraz ze sobą
~hunter33
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Na gwarancji plastikowy zbiorniczek. I elementy gumowe zawieszenia (amortyzatory do tej pory fabryczne i po badaniu technicznym nadal OK)
~Jacek
Minivan 1.9 D 63KM 46kW
po każdej zimie wymiana tulejek w przednich wahaczach, plus że nie trzeba wymieniać całych wahaczy ale to raczej normalka przy naszych drogach
~franken@interia.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
urwało sie mocowanie wycieraczek, najpierw lewa potem prawa //naprawa każdej to 100 zł i dzień przestoju. Konstrukcja tego elementu-IDIOTYCZNA !!!