Lista ocen Fiat Doblo I (101) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niki
Minivan 1.2 65KM 48kW
oo tu jest naprawdę źle :( Przez ten czas 65tys.km wymienione zostały wszystkie zamki w drzwiach, 2 sondy lambda, urwany tłumik, parują reflektory.
~whojda@wp.pl
Minivan 1.2 65KM 48kW
Jeszcze nie jestem w stanie napisać, na razie bez zarzutu. Wycieraczka z tyłu musi machnąć ze 3 razy zanim wyczyści szybę a i tak tylko mały kawałeczek.
~walekzdalek@yahoo.com
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
rozleciala sie lamka oswietlajaca tyl kabiny, zepsylo sie elektryczne otwieranie szyby pasazera, chyba troche za mocno zuzywa przednie opony
~Difiorcykleks
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Od 10 lat ani razu nie postał w warsztacie z przyczyny awarii. Jedyne to wymiana klocków,tarcz, filtrów itp...
~Maniek
Minivan 1.2 65KM 48kW
Autko miałem niecałe pół roku więc nic takiego nie wykryłem.Jedynie czujnik od włączania świateł cofania siadł.
~mieszas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Psujące się mechanizmy szyb, mechanizmy wycieraczek, zamki, stacyjka. Słabej jakości plastiki - łatwo się wszystko łamie i rysuje.
~Ptyś
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
po za drobnymi wyciekami , problemem z zamkiem , oraz wymiana termozstatu na gwarancji , nie mialem powaznych usterek .
~Kalidon
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
plastyki takie sobie , nie ma probelmu ze skrzypieniem podczas jazdy , ale czasem cos ie rusza i trzeba dokrescic .
~doblo user
Minivan 1.2 65KM 48kW
psują sie chwyty wycieraczek (trzy auta w firmie to samo), padły zawiasy w drzwiach tylnych, lampy, reszta w miare ko
~lejdija
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
wszystko bardzo ok, jednak miejsca na napoje chyba komuś troszke nie wyszły i schowków mogłoby być jeszcze więcej