Lista ocen Fiat Doblo I (84) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Irek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
też nie najwyższa ocena - przy 38tys awaria łożyska krzyni biegów. Wymiana na gwarancji. Po wymianie sprawdzałem klocki i okazało się że osłona pod silnikiem jest zalana olejem! Piszę to w tym miejsu bo o ASO powinna byc oddzielna rubryka /nie ma zapewne znacznie by obniżała noty auta/
~Wojciech
Minivan 1.2 65KM 48kW
Ten model z silnikiem 1.2 powoduje że przy obciążeniach potrzeba mu większych obrotów, co oprócz zwiększenia zużycia paliwa powoduje szybsze zużywanie się wszystkich elementów silnika.
~Janusz SER
Minivan 1.9 D 63KM 46kW
Nie ma żadnych problemów,Jak ktoś nie jest zbytnim pedantem a chodzi mu o prosty niezawodny pakowny samochód do wszystkiego to gorąco polecam.Pzejechałem nim 32 000 km.
~Fintosz
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
drobne problemy z alternatorem, rozrusznikiem, szybko siadaja amory z tylu ( troszku nim wozilem), problem z tylnim zamkiem, drzwiami rozsuwanymi, a teraz z ogrzewaniem
~Bork30
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Zdarzyło się po 100tys kilka dziwnych usterek np: uszkodzona pompa sprzęgła, spalony silniczek wycieraczek, wachaczę zawieszenia (po raz drugi-wytrzymały tylko 50tys)
~fiaty polecam michał
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
ja nie miałem zadnych powaznych usterek tylko wymiany płunów ojeju paska wachacze przód poniewaz jezdził po dziurach ! klocki szczeki .
~Prymus
Minivan 1.2 65KM 48kW
Zawiódł mnie tyle razy,że aż szkoda słów.....3xwymieniany komputer, uszczelka pod głowicą,klocki hamulcowe co 30tys, tarcze co 50tys, kiepskie zawieszenie.....
~k.jango@poczta.fm
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
zgnił tłumnik tylni i rura zaraz za tłumnikiem środkowym po 2 ipół roku,orginał strasznie drogi (około 2tys zł),a podruby jeszcze nie robią
~Piterrrossssss
Minivan 1.2 65KM 48kW
Silnik przy 150tys bierze olej ok 0,8l/1000km najtańszego mineralnego LOTOS. W sumie to przywykłem do dolewek.
~FELIXPG@VP.PL
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
SPRZĘGŁO KOLO DWUMASOWE ŚWIECE ŻAROWE STABILIZATORY PRZÓD. ALE JAK BYM TEGO NIE NAPRAWIŁ FIAT BYŁ BY BEZ AWARYJNY !