Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (70) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dejwid
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Niestety samochód ma spore wnętrze przez co zimą słabo się nagrzewa zwłaszcza w korkach. Przy większych prędkościach (obrotach silnika) można poczuć odrobinę ciepła na przednich fotelach. Klimatyzacja wypada lepiej.
~Kalidon
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Stosunkowo szybki sie nagrzewa , troche gorzej na tylnych fotelech , choc jest tam wywiew przez tunel na nogi . Co ciekawe nie zawsze mam zamarzniete szyby tak jak obok porkujace samochody osobowe . Duza przestrzen w srodku .
~FELIXPG@VP.PL
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
słabo grzeje chyba że mocno silnik się rozgrzeje. ociepliłem styropianem 2 cm z przodu i do góry pod maską i cieplutko- polecam prosty sposób ale na zegary trzeba patrzeć by nie zagrzać silnika.
~gofer
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
cztery osoby, drobny deszcz i szyby zaparowane w koło, wentylacja nie na tę kubature samochodu, nie wspominając o ogrzewaniu w zimie które też nie do końca jest w stanie nagrzać tę przestrzeń.
~parkietart@op.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Ogrzewanie mogłoby byc sprawniejsze, długo trzeba czekać żeby wnętrze się ogrzało, przydałyy się nawiewy na tylną ławkę. Za to przednia szyba nawet w duże mrozy odparowuje bardzo szybko.
~Doblas
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Klima nie wyrabia w dłuższych trasach aczkolwiek tragedii nie ma. Ogrzewanie jest dobre ale zanim cała objętość auta się zagrzeje - to nieraz dojadę już na miejsce :)
~kogut
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Klima bez zarzutu.Ogrzewanie przy niższych temperaturach troszkę słabe.Szczególnie zimno jest obok kierowcy gdzie ciągle są jakieś przewiewy nie wiadomo skąd...
~Cyna
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wentylacja jakby trochę za słaba (mówię o wersji bez klimy), ale daje radę. Zimą natomiast jest zdecydowanie za zimno. Byćmoże to wina dużej kubatury wnętrza.
~Igrek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Wydajna z tyłu - klima dobrze funkcjonuje nawet w upały - zimą trochę za słabo ogrzewa z tyłu - brak nawiewów, jedynie kanałem pod ham ręcznym
Dziennik kosztów dla Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW
6,4
~mulak:)
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
długo się zagrzewa i długo nagrzewa środek. wkurza,zwłaszcza zaraz po zakupie,gdy wcześniej jeździłem golfem4 w benzynie,ale diesel i do tego duży środek.