Lista ocen Fiat Doblo I 1.9 JTD 101KM 74kW 2000-2006 (74) - Całokształt

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Michalski
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
NIGDY WIĘCEJ FIATA . KIEPSKIE WARUNKI GWARANCJI , PRZY KIEPSKIEJ JAKOŚCI SAMOCHODU . Nie opisłem wszystkiego , jakie były problemy. Gdyż trezeba by napisać powieść jak są traktowani klienci fiata w sieciach serwisowych .
~Rałał
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Bardzo przestronne auto z dynamicznym i cichym silnikiem. Dobrze się trzyma i jes dość komfortowy jak na tę klasę. Przyjemność z jazdy tym autem jest o wiele więkrza niż Berlingo czy Kangoo
~Cyna
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Dobrze, lub bardzo dobrze. Duży atut: ocynkowana blacha: nawet jeśli zedrze się lakier - nie wchodzi rdza. Ocynkowane auto to spokój z blacharką na co najmniej 10 lat
~Kalidon
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Jestem zadowolony z tego samochodu , choc jest to Fiat . Z czasem przekonalem sie ze najberdziej narezkaja na fiaty Ci któryz nigdy ich nie mieli ( albo mieli te z PRL )
~eres
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Bardzo lubie ten samochód za orginalny wygląd, ekonomike i osiągi. napewno kupiłbym go ponownie. Widziałem zamaskowanego następce, będzie konkurencja dla citroenów opli i vw
~kkmk72@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
To jest naprawdę dobry samochód dostawczy. tak mi przypadł do gustu ze kupiłem drugie doblo z pełnym wypasem i silnikiem JTD a to naprawdę chce pracować dla moich firm
~ADAM RUTKOWSKI
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
BARDZODOBRY SAMOCHÓD DOSTAWCZY. DUŻY POJEMNY I MOCNY. DOSKONAŁA WIDOCZNOŚC DO PRZODU I PRZEZ LUSTERKA ZEWNĘTRZNE. MOŻE TROCHE DUŻO BLACHY ALE TO AUTO DOSTAWCZE. POLECAM
~bronek
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
auto, które przekonuje do siebie dopiero jak się nim pojeżdzi, w standardzie dosyć bogate wyposazenie/ELX/, do pracy,na wycieczki,a nawet jak coś trzeba przewieść.
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
posiada największą przestrzeń ładunkową w swojej klasie.Dodatkowo tylne zawieszenie jest oparte o resory piórowe, co pozwala na ewentualne "wzmacnianie". Dość dobry wół roboczy.
~weda2
Minivan 1.9 JTD 101KM 74kW
Nawet 4 z plusem. Samochód wygodny, przydatny zarówno do jazdy turystycznej jak i przewozu dużych ładunków. Jak do tej pory bezawaryjny. Polecam.